gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ondan hoşlanıyorum ne yapmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

erkekler Ben hoşlandığım kişiye açılamıyorum ama o bana internetten sevdiğini söyledi ama ben okumamış gibi davranıyorum ama bir kız var onunla da her tenefüs uğraşıyor duyduğuma göre kızda onu seviyor yani sorum şu ben ne yapmalıyım

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ardaşlar eğer bir erkekden hoşlanıyorsanız: ona biraz yakın biraz uzak olun
    diyelim ki o fenerli fener forması giyin
    zor durumda fırsatı değerlendirin
    yılmayın ona sevginizi gösterin
    birazda saf kız ayağına yatın
    herşeyi sormayın:nerdeydin ne düşünüyorsun?v.s
    bakışlarınız önemlidir.ani bir bakış
    yanlız kalma erkeklerin kaçınılma noktalarından biride:
    annesine iyi davranın.yemek yapın zamanınızı paylaşın bu arada
    onunla bir kır gezisi bir kampa gidin birlikte başbaşa kalıp eğlenin
    erkek sizin için köle olur

Ondan hoşlanıyorum ne yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden müzikten hoşlanıyoruz?

Neden müzikten hoşlanıyoruz?

Müzik nedir? Düz biçimde konuşarak söylenebilecek bir şeyin değişik ses dalgaları ile söylenmesinden niçin hoşlanırız? Müzik niçin keyif veya tam aksi hüzün duygusu verebiliyor? Müzik aslında ses dalgalarının, belirli kurallar içinde bir düzene sokulmasıdır. Bilindiği gibi, ses dalgalar halinde yayılır. Bir saniye içindeki dalga sayısı sesin karakterini tespit eder. Saniyede 260 dalga yapan,...
  2. ben birisinden hoşlanıyorum ne yapmalıyım ?

ben birisinden hoşlanıyorum ne yapmalıyım ?

ben 12 yaşında bir kızım ve bizim sitede kuaförde duran çocuktan hoşlanıyorum bunu 2 arkadaşıma açıkladım dışarı çıktık arkadaşlarımla sonra çocuğu aramaya başladık ben ne yapmalıyım
  3. hoşlanıyormuyum hoşlanıyor mu ne yapmalıyım yardımm ? :S

hoşlanıyormuyum hoşlanıyor mu ne yapmalıyım yardımm ? :S

6 yıllık bir ilişkinin ardından tam ilişki denilemez gerçi çünkü ben sevdim o sevmedi öylece devam etti ve ben bıraktım unuttum daha doğrusu hiç kimseye aşık olmadım da hoşlanamdım da yani onun ardından fakat bu ara galiba hşlanıyorudm birisinden etkilendim çok sıcak samimi davranışları var sürekli olarak benimle konuşma çabası içerisinde ben konuşmuyorum diye bana kızıyor hatta :) ahım şahım...
  4. .Kuzenim birinden hoşlanıyormuş. Ne yapmalı?

.Kuzenim birinden hoşlanıyormuş. Ne yapmalı?

Ya şimdi benim 8.sınıfa giden bi kuzenim var.Kuzenim birinden hoşlanıyormuş.Ve o çocuğunda öyle hissedebileceğini söyledi.Dediğine göre çocuk o ne derse savunuyor.Derslerde yan yana oturdukları için de çocukla bildiğin dip dibe oturuyormuş.Arada çantaları falan aşağı koyuyorlarmış.Ha bide çocuk sporseverin teki ama bu ona gel bizimle otur gitme diyince genelde yanında duruyormuş.Ve kuzenim...
  5. :( ne yapmalıyım ?

:( ne yapmalıyım ?

Kızlar merhaba bugün bir aptallık edip göğüs altına gelen saçlarımı kat attırrak kestirdim…şimdi çok pişmanım Daha kestireyimmi yoksa biraz uzasında ondan sonramı düzelttirmek için mi gitsem,sinemaki kürü yapan varmıydı aranızda ? :)

Sayfayı Paylaş