gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Onlar Yanlış Biliyor

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Puslu soğuk hava Dökülen yapraklar En sevdiğim mevsimdi
    Sarı sonbahar
    Artık değil
    Kalbimde hüzün
    Aynada üzgün yüzüm
    Beni tanıyanlar
    Buna birisi sebep diyor
    Susuyorum
    Yaptığım birçok şeyin
    Hiçbir amacı yok
    Fotoğraflar çekmecede
    Anılarım direniyor
    Arkadaşlar nefretle
    Buna o sebep diyor
    Bir ben gerçeği biliyorum ve
    Gizlice ağlıyorum
    Onlar yanlış biliyor
    Kimsenin suçu değil bu
    Onun suçu değil bu
    Kader oyunu değil bu
    Bu benim suçum

Onlar Yanlış Biliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Candan Erçetin - Onlar Yanlış Biliyor

Candan Erçetin - Onlar Yanlış Biliyor

puslu soguk hava dokulen yapraklar en sevdigim mevsimdi sari sonbahar artik degil kalbimde huzun aynada uzgun yuzum beni taniyanlar buna birisi sebep diyor susuyorum (guluyorum) yaptigim bircok seyin hicbir amaci yok fotograflar cekmecede anilarim direniyor arkadaslar nefretle buna o sebep diyor bir ben gercegi biliyorum ve gizlice agliyorum onlar yanlis biliyor...
  2. ona..

ona..

[ı]hayatından çıkarırsan bir gün beni hasretle bekleyeceğim hayatına umutla girmeyi....[/ı] [ı] ülküelif...[/ı] [ı]gözlerini gözlerimden bir dakika bile ayırmaki,[/ı] [ı]gözlerim senin gözlerinin,[/ı] [ı]başka gözlere bakacağından [/ı] [ı]korkmasın...[/ı] [ı] ülküelif..[/ı]
  3. Onu Hatırlamaya Mecbur Olduğumu Biliyor.

Onu Hatırlamaya Mecbur Olduğumu Biliyor.

Cezmi Ersöz hayranlarına... Dün, beni derin duygularla sevdiğini söyleyen bir kadına karşı, kabuğuna gizlenen, korkak, hatta ruhsuz biri gibi davrandım... Hatta tedirginliğimi, korkaklığımı bana hissettirdiği için öfke bile duydum ona... Sebebi belliydi: Bu kabuğuna gizlenen, korkak, sevgi yeteneksizi birini nasıl bu denli gözü pek, bu denli koşulsuz duygularla sevdiğini söyleyebilirdi ki...
  4. ''Yanlış kadınla evlendim de ondan!''

''Yanlış kadınla evlendim de ondan!''

Sevgili melişler yine okuyup sizlerle paylaşmayı istediğim bir yazı.... Bir uçak yolculuğunda yan koltukta oturan bir adamın alyansını sağ elinin işaret parmağına taktığını fark eden yazar yorum yapmaktan kendini alamaz; -''Bayım alyansınızı yanlış elinize takmışsınız!'' Adam bunun üzerine; -''Yanlış kadınla evlendim de ondan!'' diye karşılık verir. Ziglar bu anıyı aktardıktan sonra şöyle...
  5. Onu sevdiğimi biliyor ama bisey demiyor

Onu sevdiğimi biliyor ama bisey demiyor

Onu sevdiğimi biliyor ama bisey demiyor benimle konuşuyor ama hiç aşktan bahsetmiyor. Beni önemsiyormu bilmiyorum. Ne yapmalıyım?

Sayfayı Paylaş