gebe
  1. Ellen

Ellen Forum Okuru

Onu sevdiğimi biliyor ama bisey demiyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Ellen tarafından paylaşıldı.

Onu sevdiğimi biliyor ama bisey demiyor benimle konuşuyor ama hiç aşktan bahsetmiyor. Beni önemsiyormu bilmiyorum. Ne yapmalıyım?

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    belki sevginin karşılığı yoktor belki konuşmaya hazır değil eğer onn sevdiğini hissedyosan küçğk ataklar yapabilirsiz canım

AYŞEDEN bunu beğendi.
  3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Bence ufaktan hissetir cevap alamassan yanarsın içten içe karşılıklı olursa vay aşk işte

Onu sevdiğimi biliyor ama bisey demiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onlar Yanlış Biliyor

Onlar Yanlış Biliyor

Puslu soğuk hava Dökülen yapraklar En sevdiğim mevsimdi Sarı sonbahar Artık değil Kalbimde hüzün Aynada üzgün yüzüm Beni tanıyanlar Buna birisi sebep diyor Susuyorum Yaptığım birçok şeyin Hiçbir amacı yok Fotoğraflar çekmecede Anılarım direniyor Arkadaşlar nefretle Buna o sebep diyor Bir ben gerçeği biliyorum ve Gizlice ağlıyorum Onlar yanlış biliyor Kimsenin suçu değil bu Onun suçu değil bu...
  2. Ama ben biliyorum..

Ama ben biliyorum..

Yaşlı bir bey, sabah evden çıkmış,yolda ilerlerken bir bisikletin çarpmasıyla yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış.Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar... Hemşireler,önce pansuman yapmışlar ve biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kırık ve ya çatlak olup olmadığını inceleyeceklerini söylemişler... Yaşlı bey huzursuzlanmış; ' acelesi olduğunu,...
  3. Seni sevdiğimi biliyorum sevgili

Seni sevdiğimi biliyorum sevgili

SENİ SEVDİĞİMİ BİLİYORUM SEVGİLİ Ağlamaktan yoruldu gözlerim. Ne olur mevsime düşen cemreler ve tomurcuklanıp çiçeğe dönüşen dallar adına gül artık... Sabahın erken saatleri ve dilimde gül deyişim... Burnumda gül kokusu. Gecelere sığmayan hüzünleri gündüzlerin potasında eriteceğim diye selamladım şafağı! Bu ilk sensiz baharım değil biliyorsun ve ikincisi olmakla da kalmayacak. Daha...
  4. sadece onu sinir etmek icin biseyler yaptınız mı

sadece onu sinir etmek icin biseyler yaptınız mı

ben vala esimi sinir etmek icin o konusunca cvp vermem delirir ya siz naparsınız
  5. Mobilya Seçerken Dibini Koklayın Demiyoruz Ama...

Mobilya Seçerken Dibini Koklayın Demiyoruz Ama...

Hanımlar hanımlar.Hepimiz evimiz çok güzel olsun içinde huzur bulalım ,mutlu mutlu yaşayalım istiyoruz öyle değil mi.Tabiki de öyle.Kim istemez ki.Evimizin güzelliği,aydınlığı,ferahlığı büyük ölçüde mobilyalara bağlıdır.Seçiminden tutun da yerleştirilmesine kadar.Bir sürü hikaye.Bu hikayeyi ben anlatmayayım size değil mi.Anlatanlardan bizzat alıntılayalım ve bakalım nerde ne yanlış...

Sayfayı Paylaş