gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Örgüye Nasıl Yazı Yazılır?

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Örgülerinize yazı yazmak istiyorsunuz ve nasıl yapılacağını bilmiyorsanız üzülmeyin Pasika imdadınıza yetişti :dil: Buyrun size örgüye nasıl yazı yazılır resimli anlatımla :tik: [​IMG]

nese355 bunu beğendi.
  2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Evet çok basit aslınd abende yapıyorum ördüğüm kazaklara bolerolara sonra söküyorum:D:D Deliyim işte:Dama bunu beğendim yaa baby falan bebeğim olursa ona yapıcam oğluk kazık akdar oldu bebek az gelio:D:Danlatım için teşekkürler pasii pasii

3. elcin121

elcin121 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel olmuş , ama ben hiç anlamam bu işlerden

4. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkürler pasiciğim :d

5. Tuğçe7777

Tuğçe7777 Forum Okuru

Ya ben bu işlemi bi türlü beceremedim ve fellik fellik her yerde nasıl yazabileceğimi arıyorum. Bi yardım edebilir misiniz lütfen ?

Örgüye Nasıl Yazı Yazılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgüye yazı nasıl yazılır?

Örgüye yazı nasıl yazılır?

Eğer ördüğünüz örgü işlerine özel birşeyler yazıpta o kişiyi sevdiğinizi göstermek istiyorsanız işte tam size göre bir konu bu arkadaşlar çünkü ördüğünüz örgüye yazı yazma nasıl oluyor şimdi onu öğrenecek ve sevdiğiniz kişiye çok güzel bir jest yapacaksınız.:) Yada isterseniz bebeğinize ördüğünüz örgüye onla ilgili birşeyler de yazabilirsin:tik: Bakalım şimdi örgüye nasıl yazı yazılıyormuş...
  2. Örgülere yazı nasıl işlenir?

Örgülere yazı nasıl işlenir?

Ördüğünüz kazaklara yazı işlemek isterseniz eğer vereceğimiz bu adımları takip edebilirsiniz arkadaşlar.Özellikle çocuk kazaklarında onların isimlerini işlerseniz eminim çocuklarınızın çok hoşuna gidecektir.Çocuğunuza bir kazak örün,onun ismini yazın ve onu boncuk,pullarla süsleyin harika olacaktır.
  3. Linke yazı nasıl yazılır

Linke yazı nasıl yazılır

mesela bir link eklemek istiyorum ama onun lınkn olarak degılde mesela beklenenbebis boyle yazılı olmasını ıstıyorum nsl olcak o?
  4. Arapça Besmele Nasıl Yazılır

Arapça Besmele Nasıl Yazılır

Arapça Besmele Nasıl Yazılır arkadaşlar arapçadan besmele yazmayı öğrenmek istiyorum sizden bunun için yardım ve örnek bekliyorum.
  5. Dilekçe Nasıl Yazılır Kısaca

Dilekçe Nasıl Yazılır Kısaca

Dilekçe nasıl yazılır kısaca anlatırmısınız kısaca ama destan olarak değil!

Sayfayı Paylaş