gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Örümcek Ağı Örgü Modelinden Seçme Örnekler

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Örümcek Ağı Örgü Modeli- Arkadaşlarım örgü tekniği modellerinden örümcek ağı modelini örneklerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Örümcek ağı modeli ile daha çok şal modelleri görüyorum ama bakalım başka modeller de yapılıyor mu. Siz de örümcek ağı modelini kullanarak değişik örnekler çıkarabilirsiniz. Sizler için kolay anlayabilmeniz için yazımızın en sonunda örümcek ağı modeli yapılışını videodan izleyebilirsiniz. Beyaz örümcek ağı ile örülmüş şal örneği uçlarındaki çiçek motifleri ile yaz kış vazgeçilmeziniz olacak. Genç kızlar için hem bir çeyizlik hem gelinlik üzerine giyilebilecek hoş bir şal örneği.
    orumcek agi modelinden sal ornegi.jpg

Bu model daha çok örümcek ağına benziyor sizlere bir örnek olsun istedim. Gerçek bir örümcek ağına çok benziyor gerçekten. Özellikle yazın da kullanabileceğiniz bu hoş örnekle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Büyük modeller yapamam vaktim yok diyorsanız işte bu modeli deneyebilirsiniz.

orumcek agi modelinden sik sal modeli.jpg

Örümcek ağı modeli ile daha çok şal örneği görmüştük değişik olarak parmaksız eldiven örneği de görmüş olduk. Parmaksız eldivenler bu sezon da çok moda olacak sanıyorum dilerseniz derya baykal parmaksız eldiven modellerine buradan ulaşabilir örnekleri inceleyebilirsiniz. Çok güzel motifli parmaksız eldivenlerle kışa damganızı vurun. Örümcek örgü tekniği ile fazla model bulamadım ama şala benzer bolero panço gibi örnekler örebilirsiniz. Modelin kendini gösterebilmesi için büyük örgüler gerekiyor. Şal gibi örnekler örümcek modeli için ideal oluyor.

orumcek agi parmaksiz eldiven ornegi.jpg

Örümcek ağı modelinden yine geniş file şeklinde örülmüş bir şal örneği. Her yerde yanınızda bulunduracağınız omuzlarınızdan indirmeyeceğiniz bu şalı yaz kış kullanabilirsiniz. Haydi hanımlar hazırlayın şişleri iplerinizi örümcek ağından daha başka neler yapılabilir hayal dünyanızı çalıştırın. Yaptığınız modelleri burada bizlerle de paylaşırsanız seviniriz. Şimdiden keyifli örgüler diliyorum....

orumcek agi sal modeli.jpg

Kendimleyim bunu beğendi.
Örümcek Ağı Örgü Modelinden Seçme Örnekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örümcek ağı

Örümcek ağı

Örümcek ağı , genç erkekler için bütün işlerini altüst eden bir düşmana ve bu düşmanını öğrenmeden işlerinin yoluna girmeyeceğine; tecrübeli yaşta ise kesinlikle başarıya; kadınlar için rakibi ile arasının açılmasına; yaşlı kadınlar için para işlerinde sıkıntılı bir duruma düşeceğine işarettir. İşlerinizin bir süre bozulacağına ama sonra tekrar düzeleceğine işaret eder. Kadınlar için...
  2. Örümcek Ağı

Örümcek Ağı

Örümcek ağı , genç erkekler için bütün işlerini altüst eden bir düşmana ve bu düşmanını öğrenmeden işlerinin yoluna girmeyeceğine; tecrübeli yaşta ise kesinlikle başarıya; kadınlar için rakibi ile arasının açılmasına; yaşlı kadınlar için para işlerinde sıkıntılı bir duruma düşeceğine işarettir. İşlerinizin bir süre bozulacağına ama sonra tekrar düzeleceğine işaret eder. Kadınlar için...
  3. Örümcek örneğinden şal modeli

Örümcek örneğinden şal modeli

örümcek şal yapımı üçgen örümcek şal yapımı örümcekli modelleri örümcekli modeli yapılışı
  4. Örgü Dantel Modelleri Örnekleri

Örgü Dantel Modelleri Örnekleri

Örgü Dantel Modelleri Dantel Örgü Modelleri Örnekleri Çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi olan ve gelni evlerine apayrı bir şıklık katan dantel örgü örneklerini, bu sayfamızda, dantel modellerini ve dantel bluz örneklerini, ilgili arkadaşalrımız için paylaşıyoruz Melek'ler.
  5. 2014 Örgü Saç Modellerinden Seçmeler

2014 Örgü Saç Modellerinden Seçmeler

2014 örgü saç modelleri, örgü saç modelleri, örgü saç örnekleri Uzun saçlı bayanların vazgeçemediği saç modellerinden biri olan örgü saçlar, günlük hayatta ve özel günler de bayanlar tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Araların da ünlülerin de bulunduğu birçok bayanın tercih ettiği örgü saç modellerinden sizler için seçtiğimiz birbirinden farklı örnekleri sunuyoruz.

Sayfayı Paylaş