oyuncak hamuru ile pasta

Konu, 'Diğer Sanat Alanları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

oyun hamuru şekilleri hamur şekilleri oyuncak hamur oyunları oyuncak hamurdan şekiller oyun hamuru nasıl yapılır

oyuncak hamuru ile pasta konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Evde Ekmek Hamuru ile Lahmacun

ekmek hamuru tarifi lahmacun hamuru lahmacun tarifi ekmek hamurundan tarifler Malzemeler 1 çorba kaşığı su 1 tatlı kaşığı domates salçası 4 sivri biber 250 gr. kıyma içi için: 2 domates 2 adet ekmek hamuru (fırından alalabilirisiniz) 2 soğan 1.5 çay bardağı sıvıyağ Biraz un Tuz, karabiber Hazırlanma Şekli *Sivri biberleri temizleyip doğrayın. Domatesleri soyup küçük küçük doğrayın....
  2. Marshmallow ile şeker hamuru yapımı

marshmallow yapımı marshmallow şeker hamuru şeker hamuru yapımı video Malzemeleri 450 gr (üç paket) marshmallow şeker 4 yemek kaşığı su 500 gr pudra şekeri Bir tutam tuz Yapılışı Şekerleri bir kaseye koyun ve kaseyi su dolu bir tencerenin içinde benmari usulü ısıtmaya başlayın. Tencereyi orta ateşte tutun, şekerleri erirken karıştırmayı unutmayın. Şekerin çok fazla erimemesi ve içine...
  3. Marshmallow ile Şeker Hamuru

Merhaba arkadaslar.Seker hamurundan yapilan süslemeli pastalar harika görünüyor tadi da harika.Seker hamuru yapmaya calistim ama hic bir zaman istedigim gibi olmadi.En sonunda marshmallov ile denemeye karar vedim.Birisinden duymustum ama elimde net bi tarif yoktu.Kendi kendime denedim ve cok güzel oldu.Sizlerle paylasmak istedim.Marshmallow her markette bulunan birseydir zaten.Resimdeki...
  4. yaş pasta için şeker hamuru nasıl yapılır bilen var mı

Eşimin doğumgünü ve ona sürpriz yapmak istiyorum acaba yaş pasta için şeker hamuru nasıl yapılır, pastasını evde yapacağım da :D:D

Sayfayı Paylaş