gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

özlemin Sardi Bizi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

özlemin sardı beni özlemin sardı beni ilahisi yandı her yanım benim özlemin sardı beni yandı her yanım benim . (2kez)
    bahar gelsin içime gül açınsın bir kez gül.
    (2kez)
    senin tebessimünü yakalamak ne devlet sen gülünce kuşkusuz
    açılır rengarenk gül.....

özlemin Sardi Bizi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖzLeM

ÖzLeM

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  2. Özlem Tur

Özlem Tur

özlem turizm özlem tur Firma:Özlem Tur Yön. Kur. Başkanı / Sahibi:Bülent Özel Genel Müdür:Fikret Özel Firma Temsilcisi:Bahri Yakak Merkez Adresi:Büyük İstanbul Otogarı No:97 Bayrampaşa / İst. İletişim Bilgileri Tel 1:(212) 658 13 44-45 Tel 2:(212) 658 13 46-47 Faks:(212) 658 01 10 Web:www.ozlemtur.com Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi:Bahri Yakak Peron No:96-97...
  3. özlem!!!!!

özlem!!!!!

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  4. özleme dair.......

özleme dair.......

Yüreğimi sıkıştıran bu kesif hüzün, belki de terketmişlere özgü gizli bir terkedilme duygusudur. Özledim seni... Ayrılık yüreğimi karıncalandırıyor nicedir... Beynimi uyuşturuyor özlemin... Çok sık birlikte olamasak bile benimle olduğunu bilmenin bunca yıl içimi nasıl ısıttığını yeni yeni anlıyorum. Yokluğun, hatırlandıkça yüreğime saplanan bir sızı olmaktan çıkıp mütemadi bir...
  5. Özlem Tekin Bizim Yenge dizisinde!

Özlem Tekin Bizim Yenge dizisinde!

bizim yenge dizisi özlem tekin konuk oyuncu yeni bölümü haberleri burada arkadaşlar. Başrollerini İlker Aksum ve Canım Ailem dizisiyle kalbimizi fetheden kadın oyuncu Şebnem Bozoklu'nun paylaştığı, Kanal D'nin sevilen dizilerinden olan Bizim Yenge dizisinin bu akşam ki bölümünde Özlem Tekin konuk oyuncu olarak rol alıyor Melek'lerim. Bizim Yenge Özlem Tekin ile karşımıza çıkacak bu akşam ki...

Sayfayı Paylaş