gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Pamuk şeker resimleri

Konu, 'Resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pamuk şeker resmi pamuk şeker nasıl yapılır şekeri nasıl yapılır helva Çocukluğumla hatırladığım en güzel şeylerden biride pamuklu şekerdir
    Şu andada var ama o eskilerin yerini tutar mı acaba? Hiç sanmıyorum.Yıllardır pamuklu şeker yemedim.Çünkü içinde bulunduğumuz zamanın birçok şeyine inanmıyorsam eski pamuklu şekerlerinde olmadığına inanıyorum.Hey gidi günler heyyy:)

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    haklisiniz adminim :)
    ay benide cocukluguma götürtünüz ): annem hep alirdi, kardesim ile bana :)

okadarda mutlu olurdukki :D devhasa birseydi ozamanlar kocaman, artik yumruk kadar bisey :)

tskler adminim :):)

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    pambık sekerr:D:D cok severimm

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadar da tatlı duruyorlar yiyesim geldi ya :)
    Teşekkürler adminim. Gece gece iyi geldi :D

5. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok severim pamuk şekiri hatta okulun önüne bi amca gelirdi taze ve sıck olarak yerdim hatta hergün aldığım için bana şeker kız demeye başlamıştı:) emeğinize sağlık canım o günleri hatırlattın

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pammık şegeri çok severum uşaaaaam Tırabzondada çok varidur :) :)

Pamuk şeker resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pamuk

Pamuk

Heybet ve ağırbaşlılığa, utanma duygusu ve örtünmeye, mal ve menfaate, din ve amel güzelliğine, hayırlı ve makbul işlere; Pamuk ağacı mütevazi insana, Pamuk toplamak helal mala, Pamuk biriktirmek sahut saklamak aile fertleri için para biriktirmeye, Yastıık, minder yahut döşeğe pamuk doldurduğunu görmek bekar kimse için evlenmeye, evliler için varlık ve esenliğe; Pamuk atmak - pamuğu...
  2. Çok şeker hareketli resimler

Çok şeker hareketli resimler

hareketli resimler çok şeker resimler hareketli şeker resimleri görüntüler gif kategorisi ] ]
  3. İyiki Doğdun Pamuk Şekerim

İyiki Doğdun Pamuk Şekerim

canım kankam biricik arkadaşım yeni yaşın kutlu olsun. iyiki senin gibi bir meleği tanımışım hayatımda senin gibi meleklerin olması beni çok mutlu ediyor. yeni yaşın sana önce sağlık, mutluluk, huzur ve tombik tombik bebeler nasip etsin tatlım :kiss: hayat hep sana gülücüklerini saçsın seni hiç bir zaman kötülüklerle kötü insanlar la karşılaştırmasın. iyiki doğdun iyiki bu siteye üye...
  4. Pamuk Şekerinden Sanat Yapan Çinli :))

Pamuk Şekerinden Sanat Yapan Çinli :))

pamuk şekeri komik videolar ilginç videolar Sevgili melekler, hemen herkesin çok sevdiği, çocukluk anılarının bir parçası pamuk şekerini bilirsiniz. Hala satılırken gördüğümüzde çocukluğumuza dönmek için aldığımız pamuk şekeriyle elin Çinlisi bir sanat yapıyor, inanamazsınız. Bu harika gösteri için buyrun videoaya :) http://www.youtube.com/watch?v=NxYhqNYxkyI

Sayfayı Paylaş