gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Pargalı İbrahim'in Hatice Sultan'a Hediye Ettiği Broş

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyıl kelebek broş hatice sultan broşu hatice sultanın takıları sultan ın broşu takıları Muhteşem yüzyıl dizisinin son bölümünde Pargalı İbrahım'in Hatice Sultan'a hediye ettiği kelebek şeklinde ki broş izleyici ekrana kitledi.Çok zarif ve taşlı olan broşun modelini sizlerle paylaşıyorum. [​IMG]

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Çok zarif ve şık bir broş gerçekten...Eminim Hürrem yüzüğü gibi bu broşunda taklitleri çıkacaktır...

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Adminim çok hoş ama ben diğer baktıklarınıda beğendim ..

Pargalı İbrahim'in Hatice Sultan'a Hediye Ettiği Broş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pargalı İbrahim ve Hatice Sultan Resimleri

Pargalı İbrahim ve Hatice Sultan Resimleri

pargalı ibrahim ve hatice sultan hatice sultan resmi resimleri sultanın resmi Muhteşem yüzyıl dizisinde Hatice Sultan ve Pargalı İbrahim aşkını biliyorsunuzdur.Bu aşk bakalım nereye kadar gidecek şu an için bilinmez ama sizlere bu iki birbirine sevdalı aşığın resimlerini sunuyorum:)
  2. Pargalı İbrahim'in Hatice Sultan'a Yazdığı Mektup

Pargalı İbrahim'in Hatice Sultan'a Yazdığı Mektup

pargalı ibrahim ve hatice sultan hatice sultan pargalı ibrahim ve aşkı sultana yazdığı mektup Muhteşem yüzyıl dizisinde pargalı İbrahim ve Hatice Sultan aşkı şu anda dilden dile dolaşıyor.Birbirlerine kara sevdayla vurulan İbrahim ve Hatice'nin aşkları bakalım ileri ki bölümlerde nereye kadar gidecek bilinmez ama şu anda deli gibi birbirlerine sevdalı iki aşık olarak izleyici tarafından...
  3. Pargalı İbrahim'in Ömrü Azaldı!

Pargalı İbrahim'in Ömrü Azaldı!

Sabah Gazatesi yazarı Yüksel Aytuğ Türk Televizyonlarında izlenme oranı en yüksek olan dizilerden biri olan Muhşem Yüzyıl'ın kısa zaman sonra nelerle izleyiciyi buluşturacağının özetledi. Türk izleyicisinin oyunculuk ve oyundaki karakteri canlandırmasındaki başarısı nedeni ile beğeni ile izlediğiniz Pargalı İbrahim ve geleceği ile ilgili yorumları Yüksel Aytuğ şöyle açıklıyor ''Dizi...
  4. Hatice Sultan'a Ne Olacak

Hatice Sultan'a Ne Olacak

hatice sultan sarayı muhteşem yüzyıl, dizi özeti,hatice sultan, mahsendekilere ne olacak , sultan süeyman , dizi özeti burada Dizi baya bir karıştı bakalım hatice Sultan' a ne olacak.. Yeniçeriler sarayın kapısını terk etmemektedir. Hatice, Hürrem, şehzadeler ve diğerleri, Matrakçı’nın yardımıyla sarayın güvenli bir koridoruna sığınmışlardır. Leo’nun yarası ciddidir. Halen baygın olan...
  5. hatice sultanla pargalının aşkı gerçek mi?

hatice sultanla pargalının aşkı gerçek mi?

Merhaba. Merak ediyorum Hatice Sultanla Pargalı İbrahimin aşkları gerçekte de var mı? Yani Okan Yalabıkla Selma Ergeç aşkı olabilirmi :D:D Yani öyle birşey okumuştum ama :D:D

Sayfayı Paylaş