gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Pasta Falı

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Pasta Falı:[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Çin yemeklerinde raslandığı gibidir, küçük kağıt parçalarının içine kehanetler yazılır, bir kekin veya pastanın içine konur, kimin payında çıkarsa onun falı olduğuna inanılır. Benzeri bir şekilde ise, pastanın içine madeni bir para veya bir yüzük konur, kime çıktıysa saptanan bir ödül ona verilir. İkinci metodda dişlere dikkat edilmeli, bir dişinizden olabilirsiniz. [/FONT]

Pasta Falı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pasta

Pasta

Yolculuğa, misafire; zahmet ve zorlukla elde edilen mal ve servete, Elinde bulunan pastayı yemediğini görmek, mal ve servete kıyamamaya, Pasta yiyemeyen kimse için kek türü yiyecekler üzüntü ve kedere, Kek görmek bazen, terkettiği eski durumuna dönmeye ddelalet eder.Rüyada pasta veya kurabiye yemek, herkes için geçici ziyaret ve bir takım eğlenceleri bildirir. Pasta yapılıyor veya pişiriliyor,...
  2. Pasa

Pasa

Rüyada hala pasa unvani ile çagirilan emekli bir pasa görmek, bugünlerde durumunuzun biraz bozuk olmasina ragmen, kibarliginizi korudugunuza; kendinizi pasa olarak görmeniz, Çok gösterisli bir hayat yasamak için çalistiginiza delalet eder.
  3. Pas

Pas

Bir şeyde görülen pas üzüntü ve kedere, borca, hastalık ve yoksulluğa; Pas görmek bazen yolculuğa, Kirli ve paslı elbiseler günaha delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kir.)Tembel bir insan olduğunuzu belirtir. Artık çalışmanız gerekir demektir. Tembel bir insan olduğunuzu belirtir. Artık çalışmanız gerekir demektir. Pas, hastalığın, şanssızlığın, uğursuzluğun ve sahte dostlukların işaretidir....
  4. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim
  5. pasta

pasta

çikolatalı daha basit bir pasta varmı

Sayfayı Paylaş