pasta yanaklı oğlum iyiki doğdun..

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında Gülümseme tarafından paylaşıldı.

1. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye

oğluma doğum günü mesajı oğluma doğum günü mesajları annenin oğluna mesajı anneden oğluna mesajları bir annenin annesinin çiçeği oğlum iyiki doğdun bebeğim.allah sana nice mutlu sağlıklı ömürler versin birtanem.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

Cevap: pasta yanaklı oğlum iyiki doğdun..
    Kerem'in doğum günü kutlu olsun...Rabbim ailesiyle birlikte nice sağlık uzun ömürler versin :)

3. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye

Cevap: pasta yanaklı oğlum iyiki doğdun..
    teşekkür ederim çokkkk çokkk ilgisiz kalmadığınız güzel dilelekleriniz için.:ar4fd::ar4fd::ar4fd:

pasta yanaklı oğlum iyiki doğdun.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Fırtına İyiki Doğdun

Burada tanıştığım ve iyiki tanıştığım dediğim kişilerden biri arkadaşım, hemşerim, dostum fırtınam iyiki doğdun canım...Doğum günün kutlu olsun... Yeni yaşın sana bütün güzellikleri getirsin...
  2. İyiki Doğdun *MaWi

iyi ki doğdun Mawiş adminim İyiki doğdun İyiki varsın...Yeni yaşında tüm güzellikleri seninle olsun...Sevdiklerinle birlikte nice nice yaşlara inşallah :)
  3. iyiki doğdun asiruki

nice senelere kuzencimm asim rukim kardeşimm:D:D yeni yaşın sana en başta huzur sonra sağlık ve mutluluk getirsin rabbim tüm dertlerini sendne alıp götürsünn yeniyaşında yeni umutlarla yeni güzellikler seninle olsun tüm dileklerin gerçekleşsin sei çok seviyorum:kiss: iyiki doğdun iyiki varsınnn doğum günün kutlu olsun:kiss: iyiki doğdun
  4. İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!

Bugün benim hayat arkadaşımın Doğum günü arkadaşlar... benim için çok özel ve anlamlı bir gün... aşkım için içimden geçen bir kaç cümlelik birşeyler karaladım. sizlerle paylaşmak istiyorumm... Küçücük dünyamda kocaman mutluluklar yaşatan biricik sevgilim… Bu gün senin doğum günün. Sana en değerli hazineleri hediye etsem yinede az gelir. Sen her şeyin en iyisini en güzelini hak ediyorsun....
  5. İyiki Doğdun Mavi Gülüm

Acısıyla tatlısıyla çok uzun bir süreci geride bıraktık a gülüm. Onca geçen zamanda benim için Dünya'nın en anlamlı değerlerinin başında geliyorsun. Bunu biliyorsun. Bana verdiğin sadakatin, anlayışın, özverin ve dünya tatlısı 4 evlat için sana sonsuz kere sonsuz teşekkür ediyorum. Dünyaya bin kere gelsem her defasında Allah'tan seni dilerdim. dahaki sene de seninle göz göze diz dize ve...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. oğluma doğum günü mesajı

,
  2. oğluma doğum günü mesajları kısa