gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Portakallı Kereviz Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Portakallı Kereviz Tarifi Resimli - Selam kızlar sizden acil olarak Portakallı Kereviz Tarifi istiyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Portakallı Kereviz Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kereviz salatası tarifi resimli

Kereviz salatası tarifi resimli

Kereviz salatası yapımı resimli Kereviz salatası yapılışı Besin değeri oldukça zengin olan ve bir o kadarda lezzetli olan kereviz salatası tarifini sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Malzemeler 1 adet orta boy soyulmuş ve rendelenmiş kereviz 1,5 limon suyu 4 yemek kaşığı yoğurt 4 yemek kaşığı maydanoz 2 diş sarımsak 1 çay kaşığı tuz 1 çay kaşığı pul biber 1 çay kaşığı nane...
  2. Zeytinyağlı Portakallı Kereviz Tarifi

Zeytinyağlı Portakallı Kereviz Tarifi

Portakallı Kereviz Yapılışı, Portakallı Kereviz Tarifi Kışın en sağlıklı ve lezzetli yemeklerinden biri olan portakallı kereviz tarifini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Malzemeler 2 adet kereviz(yapraklarını atmayın) 1 adet büyük soğan 1 adet havuç 6-7 adet portakal 1 tatlı kaşığı tuz 1 tatlı kaşığı şeker 1 kahve fincanı kadar zeytin yağı Hazırlanışı Tencereye yağ ay...
  3. Portakallı Pazule Tarifi Resimli

Portakallı Pazule Tarifi Resimli

Portakallı Pazule Tarifi Resimli - Selam kızlar sizden Portakallı Pazule Tarifini istiyorum ve şimdiden tşkler diyorum.
  4. Portakallı Muhallebi Tarifi Resimli

Portakallı Muhallebi Tarifi Resimli

Portakallı Muhallebi Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Portakallı Muhallebi Tarifini istiyorum şimdiden tşkler.
  5. Resimli Portakallı Muhallebi Tarifi

Resimli Portakallı Muhallebi Tarifi

Portakallı Muhallebi Yaplışı Resimli, Resimli Portakallı Muhallebi Tarifi Hazır henüz portakallar bize veda etmemişken melekler, gelin hep birlikte mis gibi bir portakallı muhallebi pişirip, afiyetle yiyelim :) Malzemeler : 7 su bardağı süt Bir kaşık nişasta Bir kaşık pirinç 8 tane iri portakal kabuğu reçeli 1 fiske tuz 1 bardak sunç unu 250 gr. toz şeker Yapılışı: Sütü toz...

Sayfayı Paylaş