gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Prenseslere Özel 1-2-3-4-5 Abiye Modelleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

3 yaş abiye modelleri, 2 yaş abiye modelleri, kız çocuk abiye modelleri Küçük prenseslere özel olarak tasarlanan ve özel günlerde gyidiklerinde hem çok mutlu hemde çok şık duracak abiye modellerini sizler için paylaşıyoruz. Kızı olan anneler çok iyi bilir ki kızlar bu tür elbise modellerine bayılıyorlar ben kendi kızımdan biliyorum kış günü bile dolabında gördüğü askılı abiyeleri giymek için resmen ağlıyor:D:D Biz bayanların hamurunda var daha küçük yaşlardan itibaren giyime kuşama pek bir önem veririz:D:D

cocuk abiye (1).jpg cocuk abiye (2).jpg cocuk abiye (3).jpg cocuk abiye (4).jpg cocuk abiye (5).jpg cocuk abiye (6).jpg cocuk abiye (8).jpg cocuk abiye (9).jpg
    cocuk abiye (11).jpg cocuk abiye (12).jpg cocuk abiye (13).jpg cocuk abiye (14).jpg cocuk abiye (15).jpg cocuk abiye (16).jpg cocuk abiye (17).jpg cocuk abiye (18).jpg cocuk abiye (19).JPG cocuk abiye (20).jpg cocuk abiye (21).jpg cocuk abiye (22).jpg cocuk abiye (23).jpg cocuk abiye (24).jpg cocuk abiye (25).jpg cocuk abiye (26).jpg

Ayça öztürk bunu beğendi.
Prenseslere Özel 1-2-3-4-5 Abiye Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte yapılacak doğum egzersizleri 1 2 3 4 5 8 aylık egzersizler

Gebelikte yapılacak doğum egzersizleri 1 2 3 4 5 8 aylık egzersizler

Hamilelikte egzersiz yapmak erken doğumu önlüyor Hamilelik te egzersizin önemi bir kez daha ortaya çıktı Erken doğum riskini azaltan hamilelik egzersizlerini doğru ve düzenli yaptığınız taktirde eğer erken doğum riskiniz varsa bu en aza inecek yada bu risk tamamen kalkacaktır Konuyla ilgili Uzman doktorun yaptığı açıklamalara geçiyorum şimdi arkadaşlar Hamileliğin ilk altı aylık döneminde...
  2. kan değerinin 1 2 3 4 5 6 olması ne demek

kan değerinin 1 2 3 4 5 6 olması ne demek

kan değerinin 1 2 3 4 5 6 olması ne demek? bu rakkamlar ne anlam taşıyorlar arkadaşlarım.
  3. Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Kızlar adetinm 1 gün geciktiğinde yada 2 3 4 yada 5 gün geciktiğinde ben evde yapılan gebelik testlerinden alsam hamile olduğum ortaya çıkar mı? birde kesin sonuç olur mu ? Olmaz ise acaba hangi testi yaptırmam gerek heyecandan ölecem çabuk cvp verin ya bana :)))
  4. 1-2-3-4-5-6 haftalık gebelikte beta hcg değerleri kaç oluyor

1-2-3-4-5-6 haftalık gebelikte beta hcg değerleri kaç oluyor

Kızlar yakında aranıza katılacağım ama 1. hafta 2. hafta 3 4 5 ve 6. haftalık gebeliğimi beta hcg değerleri ile bilebiliyor muyum daha doktora gitmedim ve yeni yeni hamileyim acaba birileriniz bana kaç haftalık hamileyim söyleyebilir mi lütfen misal benim yaptırdığım testte 129.44 çıktı buna göre ben kaç haftalık hamile kalmış oluyorum yani bebeğim kaç haftalık kızlar teşekkür ediyorum...

Sayfayı Paylaş