gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Psikolojik Manevi Sıkıntı İçin Dualar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Psikolojik Manevi Sıkıntı İçin Dualar rica ediyorum sizden bu sıkıntılarımdan arınmak istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Psikolojik Manevi Sıkıntı İçin Dualar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iyi bir evlilik için psikolojik önlemler

iyi bir evlilik için psikolojik önlemler

iyi bir evlilik için Psikologlar araştırmalarında bozulan evliliklere neden olan etkenler üzerinde dururken, iyi evliliklerin özelliklerine bakmayı ihmal etmişlerdir. Psikolog Judith Wallerstein, en az dokuz yıldır evli olan 50 çiftin evliliklerine bakarak bu açığı kapamaya kara vermiştir. İyi Evlilik: Aşk Neden ve Nasıl Devam Eder? Adlı kitabında, dokuz önemli psikolojikten söz etmektedir....
  2. içimde bir sıkıntı var :(

içimde bir sıkıntı var :(

off off içimde bir sıkıntı var :( sanki kötü birşeyler olacak gibi içim içimi kemiriyor :( bir yandan sıcak bir yandan sınav stresi birde bu sıkıntı :'(
  3. Psikolojik sorunlar ve manevi sıkıntı için dua

Psikolojik sorunlar ve manevi sıkıntı için dua

Psikolojik Manevi Sikınti İcin Dualar sıkıntılar için dua Şüphesiz ki yer gök dualar üzerine kurulmuştur ve her kapının anahtarı dualardır. Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizlerle sıkıntılar için okunacak dualar hakkında merak ettiğiniz bilgileri paylaşıyoruz. Rahman ve Rahim Allah’ın adı ile. Elif lam mim. Rahman ve Rahim Allah’ın adı ile. Bu, kendisinde şüphe olmayan kitaptır. Allah’a...
  4. Sıkıntı Ve Kederli Zamanlarda Okunacak Dua

Sıkıntı Ve Kederli Zamanlarda Okunacak Dua

Sıkıntı Ve Kederli Zamanlarda Okunacak Dua hangi duaydı lütfen o duayı bilen varsa acil yazsın bana
  5. Sıkıntı, Bunalım ve Depresyonda Okunacak Dualar

Sıkıntı, Bunalım ve Depresyonda Okunacak Dualar

bu konu sıkıntı ve depresyon anında okunması gereken udalara yerv ermektedir. Her insan hayatının belli dönemlerin de sıkıntıya düşebilir. Sıkıntının uzun sürdüğü durumlar da bazı kişiler depresyona kadar gidebilir. Öncelikle depresyonun nedenleri ve tedavisi için size uzman hekimi öneriyoruz. Eğer sıkıntıdan, depresyondan ve bunalım zamanların da ferahlamak için dualar arıyorsanız sizlere...

Sayfayı Paylaş