Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

aydınlatıcı

slm arkadaşlar. aşılama veya tüp bebek tedavisi görenler gonal f 450 tavsiye ederim iğneyi saati saatine saniyesi saniyesine vurunki hem yumurta kısa sürede olgunlaşır hemde kandaki değer yükselip yumurtanın kalitesi artıyor. Allahu Teala tüm evlat hasreti çeken bütün müslüman alemine evlat nasip etsin.

kanal flmi

selam arkadaslar bende yeni cektirdim 4gun oldu cok korkuyordum bende anesteziyle oldum doktorum anesteziyle bile cok zor gectiğini soyledi uyanık olsaydın nasıl yapcaktık biz bunu dedi mahvettin bizi dedi ben hiç birsey duymadım ama hersey beyınde bıtıyor galiba ne kadar rahat olursanız o kadar ıyı ben anesteziyle bile bole yaptıysam bılmıyorum artık allah kolaylık versin hepinize

Slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım 2 gün önce film çektirdim canım biraz yandı ama yorumları okuyunca doktorumun iyi olduğu kanatine vardım. çok ilgili ve duyarlıydı bana çok yardımcı oldu sağolsun. Umarım bundan sonrasıda güzel olur

buay bende çektiricem adet olmayı beklıyorum vee çoook korkuyorum okuduklarımdan neyle karsılasacagımı anlayamadım kımısı acıyor kımısı acımıyor dıyor bakalım benım ne olacak muhtemelen onumuzdekı hafta cektırırım sonucu yazarım

Merhaba.. 29/10/10 tarıhınde fındıkzade radyomarda hsg çektirdim.saglık personelı olmama ragmen hsg denınce hep korkardım doktorumun sakınleşrici uslubu ve mukemmel bılgı ve tecrubesıyle işlemden çok rahat ve memnun bir şekılde ayrıldım kendısıne ve ekıp arkadaslarına tesekkurlerımı bır borç bılırım.klinikte kullanılan tıbbı malzemelerın en son teknolojıyle olması hiç bır acı yasamadan işemimin tamamlanmasını saglamıstır.

gelecek adetimden sonra çektireceğim hsg yi ama kesinlikle sonucu paylaşacağım klomen ve ovitelle kullandım 1 ay rahim filmi çektirmeden spermogram yaptırmadan işe yaramadı doktor değiştirdim eski doktorumada çok teşekkür ederim gereksiz hormon yüklediği için

Rahim filmi

Merhabalar ,
ben dün çektirdim . öncesinde internetten araştırıp , etraftan dinleyip korkanlardandım ama korkmanıza hiç gerek yok , biraz ağrı oluyor ama adet sancısından çok farklı değil . öncesinde de sonrasında da özel birşey yapmak gerekmiyor. Kendinizi kasmayın yeter. Ayrıca anesteziye de kesinlikle gerek yok (bence tabi) ....herkese geçmiş olsun....

kızlar çektirmeme gerek kalmadı hamileyiiiimmmmm sizlerlede paylaşmak istedim

canım tebrik ederim bende bu gün çektirdim ve acı hissettim yalan diil hemde çok ama kısa sürdü acı 1 sn filan.sonra az kanama ve şuan çok iiyim.bende sol tüp tıkalı çıktı yani tek tüpün açık ama doktorum önemli diil hamile kalmana engel diil dedi.ve salı günü aşılama olcak eşimin sperm tahlil sonucu pek ii degil bu yüzden aşılamayı önerdi allah herkesin yardımcısı olsun içimde 1 ümit varküçüçükte olsa bu ilk aşılamam olcak..bebek isteyen arkadaşlar zaman kaybetmeden tedavi sürecine başlasınlar ilk olrak filmlerini mutlaka çektirsinler..hem birde hamileligi çok kolaylaştırıyormuş :D

Geri