gebe
  1. PratikHanim

PratikHanim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Rejimdeyken de kızartma yiyorum

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında PratikHanim tarafından paylaşıldı.

patates kızartması benim vazgeçilmezimdir. ama yagli oldugu için uzak durmaya calısıyordum. tabii eşim philips airfryer alana kadar. üstelik aradaki bölme sayesinde aynı anda 2 yemek yapmak da mümkün. artık içim rahat kızartma yiyorum. tavsiye ederim.

Rejimdeyken de kızartma yiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karbonhidrat Rejimi

Karbonhidrat Rejimi

karbonhidrat rejimi 1. GÜN Sabah : şekersiz çay, beyaz peynir, salatalık, domates, ince dilim ekmek Öğle : 2 yemek kaşığı pirinçli ıspanak yemeği, 1 kase yağsız domates çorbası Akşam : 3 adet zeytinyağlı enginar , 3 yemek kaşığı haşlanmış pirinç 2. GÜN Sabah : 1 bardak greyfurt suyu, 1 dilim kepek ekmeği Öğle : 1 kase yağsız et suyu çorbası, yoğurtlu karnıbahar, salata Akşam : 200 gr. tavuk...
  2. yalancı kızartma!

yalancı kızartma!

yalancı kızartma MALZEMELER (4 Kişilik) (130 Kalori) 2 Adet Kabak ½ Çay Bardağı Su 8 Adet Çarliston Biber 8 Adet Taze Kırmızı Biber 4 Adet Domates 300 gr Light Yoğurt 3-4 Diş sarmısak 1 Çorba Kaşığı ZeytinyağıHAZIRLANIŞI Kabakların kabuklarını kazıyıp halka şeklinde doğrayın ve cam bir kaba yerleştirin. Yarım çay bardağı su ekleyip kabın üzerini folyo ile kapatın. Önceden 230 derecede...
  3. kızartma sosu

kızartma sosu

kızartma sosu kızartma sosları tavuk sosu tavuk sosları kızartmak için sos Malzemeler Galeta unu , un , 1 yumurta Kızartılacak yiyeceği una, sonra çırpılmış yumurtaya, son olarak da galeta ununa bulayın
  4. Kızartma Güllaç

Kızartma Güllaç

Kullanılacak Malzemeler 10 çorba kaşığı tereyağı 3 adet yumurta 2 su bardağı fındık (ince çekilmiş) 1 su bardağı gül suyu 1 su bardağı su 10 kat güllaç 2 su bardağı süt 1 su bardağı toz şeker Hazırlanma Şekli Güllaçları birer birer gülsuyu ve su karışımı ile ıslatıp ikiye katlayın. Üzerine çekilmiş fındığı serpin. Rulo biçiminde sarın. Bütün yaprakları bu biçimde hazırlayın. Çırpılmış...
  5. Az yiyorum, yine de kilo alıyorum diyorsanız

Az yiyorum, yine de kilo alıyorum diyorsanız

Nedenini merak ediyorsanız yazımızı dikkatle okuyun. Sorun, az yemekte değil, metabolik ve davranışsal bozukluklarda... Kilolu insanların çoğu az miktarda yiyecek tüketmelerine ve özellikle öğünlerde normalden az besin almalarına rağmen kilo sorunları sürüp gidiyor. İşin kötüsü bu ‘az yiyen’ ve genelde ‘aç gezen’ insanlar, bir türlü çözemedikleri kilo sorunları nedeniyle...

Sayfayı Paylaş