gebe
  1. sade_soda

sade_soda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Rep Nasıl Veriliyor

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında sade_soda tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar biz üyelerin rep verebilme özelliği var mı, varsa ben bunu göremedim yardımcı olur musunuz.şimdiden teşekkürler.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
  3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canim rep verebiliyosun...

bu sekil anlatmaya calistim sana, umarim basarabilmisimdir :S:S:S

isaretledigim yerden (siyah yaptigim bölüm :)) rep verebiliyorsun, her üyenin avatari altinda bulunuyor bu isaretler :):)

4. sade_soda

sade_soda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim yardımlarınız için. mucuks

Rep Nasıl Veriliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. +rep nasıl istenir :)

+rep nasıl istenir :)

rep dediğin nedir ki¤ insan +rep için yalvarır mı¤ şahsiyetsiz miyim ben. - eee sadet - allahını seviyorsan bana bi rep ver -Ya canım geçenlerde ben sana bir rep vermiştim yaa... +Eveettt noolmuş? -Duruyo o hale dimi sende + E herhalde yaaannniiiii - Hıııı anladıımmm ya ben de şimdi komik resimlerde bir konu açtım bir bakıversene ben eklerken çok güldüm de Bakıvermişken de bir rep...
  2. telefon şehir kodları nasıl veriliyor?

telefon şehir kodları nasıl veriliyor?

Türkiye'deki telefon şehir kodları listesine bakarsanız, birbirine komşu şehirlerin kodlarının çok farklı, kod numaraları yakın olan şehirlerin ise birbirlerinden çok uzak olduklarını görürsünüz. Bunun nedeni, kod sisteminin tuşlu telefonlar yaygınlaşmadan önce kadranlı telefonlara göre kurulmuş olmasıdır. Kadranlı telefonlarda 9'u çevirmek için, hizasındaki deliğe parmağınızı sokup, sonuna...
  3. Rep Verenleri Nasıl Görürüz - Resimli Anlatım

Rep Verenleri Nasıl Görürüz - Resimli Anlatım

Arkadaşlar forum içinde paylaştığınız konulara göre diğer üyelerden rep alırsınız peki bu aldığınız repleri nasıl göreceksiniz size kolay yoluyla resimli bir şekide anlatacam şimdi önce ana sayfada profiliniz yazan yeri tıklıyorsunuz Profil sayfanıza girdiğinizde hemen ilk sayfada size rep verenleri ve yaptıkları yorumları görebilirsiniz kolay gelsin:)
  4. Telefon şehir kodları nasıl veriliyor?

Telefon şehir kodları nasıl veriliyor?

telefon Gerçektende düşündürücü değil mi?O kadar çok telefon numarası var ki saymakla bitmez.Acaba hiç mi denk gelen numara yok diye düşünüyorum ama nasıl yapıyorlarsa herkesin numarası farklı oluyor.Buna hep hayret kalmışımdır:) Türkiye'deki telefon şehir kodları listesine bakarsanız, birbirine komşu şehirlerin kodlarının çok farklı, kod numaraları yakın olan şehirlerin ise birbirlerinden...
  5. Xenforo belirli bir kategoriye noindex nofollow nasıl veriliyor ?

Xenforo belirli bir kategoriye noindex nofollow nasıl veriliyor ?

Özellikle eski ve köklü forum siteleri olan kişiler xenforo yazılımının piyasaya çıkmasından itibaren, daha light ve daha kullanışlı olan bu ara yüze geçtiler. Bu itibarla çooook önceleri copy paste durumu olduğundan dolayı belirli bir zamandan sonra artık forum siteleri çöplüğü andırmaktadır. Bu itibarla sizler temizlik yapmak isteyebilirsiniz. Çoook eski bir siteye sahip iseniz, muhtemelen...

Sayfayı Paylaş