gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Brokolili Salata yapılış

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Brokolili Salata Tarifi Resimli Brokolili Salata Tarifi

Aslında bilindik bir lezzet ve bilinen bir salata tarifi ama biz yinede belki bilmeyenler vardır diye bu yazımızda brokoli salatası tarifini sunalım istedik Melek'lerim.

Brokolili Salata

Malzemeler
    *500 gr brokoli
    *Limon suyu
    * Zeytinyağı
    *Sarımsak

Yapılışı
    Brokoliler haşlanır. Çok yumuşamamasına dikkat edin. Hem vitamin bakımından hem de dağılmaması için yaklaşık 5 dakika kaynatın. Brokolileri süzüp servis tabağına alın.

Bir kapta sarımsakları ezip üzerine zeytinyağı, limon suyu ve tuz ekleyin. Hazırladığınız bu sosu brokolilerin üzerine eşit şekilde yayın. sos malzemelerinin miktarını ağız tadınıza göre ayarlayabilirsiniz. Salata 4 kişiliktir.

Resimli Brokolili Salata yapılış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tavuklu Salata ( resimli)

Tavuklu Salata ( resimli)

tavuklu salata tarifi tavuklu salata nasıl pişirilir meleklerim ister diyet yemeği olarak isterseniz yemeğinizin yanına çeşit olarak güzel bir tarif.gittiğim bir alışveriş merkezinde tavuklu salata almıştım ama maleseff fransız usulü olduğuna dikkat etmemişim. pek damak tadıma uygun gelmedi. fakat evde kendim yaptım ve çok beğendim.diyet yemeği olarakta tüketiliyor bu çeşit salatalar.çok basit...
  2. Boston Salata Tarifi Resimli

Boston Salata Tarifi Resimli

Boston Salata Tarifi Resimli - Selam kızlar sizden salata tarifi istiyorum ama bostan salatası olacak varsa bir tanede resim iliştirin yanına :)
  3. Brokolili Salata Tarifi Resimli

Brokolili Salata Tarifi Resimli

Brokolili Salata Tarifi Resimli Merhaba sizden Brokolili Salatasının yapılışını rica ediyorum sarımsaksız olursa sevinirm.
  4. Resimli Bulgurlu Buğdaylı Salata yapılışı

Resimli Bulgurlu Buğdaylı Salata yapılışı

Bulgurlu Buğdaylı Salata Tarifi Resimli Bulgurlu Buğdaylı Salata Tarifi Merhaba Melek'ler, bu yazımızda sizlere hem doyurucu, hemde lezzetli mi lezzetli bir salata tarifi sunuyoruz. Salatamızın adı Bulgurlu Buğdaylı Salatası nasıl mı yapılıyor, hadi buyrun öğrenelim:) Bulgurlu Buğdaylı Salata Malzemeler 1 çay bardağı Bizim Pilavlık Bulgur 1 çay bardağı buğday Yarım demet nane Yarım...
  5. Resimli Salata Tarifleri

Resimli Salata Tarifleri

Resimli Salata Tarifleri arıyorum baktım ama pek beğenmedim diğer sitelerdeki tarifleri birde sizde şansımı deniyeyim istedim:)

Sayfayı Paylaş