gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Sebzeli Fettucine yapılışı

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sebzeli Fettucine nasıl yapılır resimli Sebzeli Fettucine yapılışı

Merhaba Melek'ler... Makarna yemekleri tarıfleriniz arasına bir yenisini daha eklemek ister misiniz? O halde buyrun size enfes Sebzeli Fettucine tarifini sunuyoruz :)

Sebzeli Fettucine için gerekli malzemeler

1 paket fettucine makarna
    kırmızı etli biber (paprika)
    yeşil biber
    havuç
    mantar
    kabak
    1 paket. çiğ krema
    1-2 yemek zeytinyağı
    2-3 dilim taze kaşar peyniri
    İsteğe göre baharat
    tuz

Yapılışı

Makarna, zeytinyağı ve tuz ilave edilmiş kaynar suda haşlayın (ben 10-15 dakika kadar pişiriyorum). Sebzeleri julyen (ince,uzun) doğrayın teflon yada sac tavaya alarak zeytinyağında soteleyin.Üzerine 1 paket çiğ krema ve baharatları ekleyin, 2-3 dakika daha pişirin. Süzerek soğuk sudan geçirdiğiniz makarnaya ekleyin ve karıştırın. Makarnayı servis tabağına alın ve dilimlenmiş kaşar peyniri ekleyerek servis yapın.

Resimli Sebzeli Fettucine yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fırında Sebzeli Köfte Tarifi (resimli)

Fırında Sebzeli Köfte Tarifi (resimli)

fırında sebzeli köfte, tarifi, yapılışı, malzemeleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Fırında sebzeli köfte malzemeleri 2 patlıcan 2 kabak 4 domates 3 soğan 300 gr dana kıyma Tuz Karabiber 2 dilim bayat ekmek içi 30 gr margarin Süslemek için Taze kekik yaprakları Fırında sebzeli köfte...
  2. Fırında Sebzeli Makarna Yapılışı resimli

Fırında Sebzeli Makarna Yapılışı resimli

Fırında Sebzeli Makarna Tarifi Resimli Fırında Sebzeli Makarna Yapılışı Makarna yemeği çeşitleri arasına bir yenisini daha eklemek istiyorsanız, size besin değeri oldukça zengin olan ve bir o kadarda lezzetli olan fırında sebzeli makarna önerisinde bulunuyoruz Melek'ler:) Fırında Sebzeli Makarna Malzemeleri: 1 paket Makarna 1 tane orta boy karnabahar 10-15 tane arpacık soğan 1 su...
  3. Izgara Sebzeli Lazanya Tarifi Resimli

Izgara Sebzeli Lazanya Tarifi Resimli

Merhaba kızlar Izgara Sebzeli Lazanya Tarifi Resimli tarif bekliyorum sizden
  4. Izgarada Sebzeli Lazanya yapılışı resimli

Izgarada Sebzeli Lazanya yapılışı resimli

Izgara Sebzeli Lazanya Tarifi Resimli Sebzeli Lazanya Tarifi Evet Melek'ler, bu sayfamızda size enfes bir lezzet sunuyor ve ızgarada sebzeli lazanya tarifini paylaşıyor resminide veriyoruz ki ne kadar lezzetli göründüğünü sizde görün diye :D:D Malzemeler 1 patlıcan 1 kabak 5-6 adet incecik pırasa ya da taze yeşil soğan 1 adet soyulmuş domates konservesi (800 gram’lık kutularda) 3...
  5. Sebzeli Fettucine Tarifi Resimli

Sebzeli Fettucine Tarifi Resimli

Sebzeli Fettucine Tarifi Resimli * Selam kızlar sizden resimli Sebzeli Fettucine Tarifi istiyorum şimdiden tşkler

Sayfayı Paylaş