gebe
  1. tavsan-cık

tavsan-cık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

rüyamı yorumlar mısınız?

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında tavsan-cık tarafından paylaşıldı.

ben sürekli gireceğim sınavdan yüksek aldığımı ve istediğim liseyi tutturduğumu görüyorum. sizce nedir bunun yorumu ?

rüyamı yorumlar mısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. F Harfi Rüya Yorumları

F Harfi Rüya Yorumları

rüyada fare öldürmek rüyada fare yemek kapanı görmek rüya tabirleri öldürmek pişirmek FAKİRLİK : Rüyada fakir olduğunuzu görmek sıkıntı ve üzüntüye işarettir. Bu rüya bazen de tamamen tersi şekilde mutluluk ve maddi refah olarak yorumlanır. FARE : Aile ve iş hayatınızda bazı sorunlar yaşayacaksınız. Sahte arkadaşlarınız ve düşmanlarınız var. Fare, fesat bir kadına da işarettir. Çok fare...
  2. rüya yorumumu yapar mısınız

rüya yorumumu yapar mısınız

ben de sevdiğimi göreceğim günü ayarlayabiliyorum çok özlüyorum eğerki kafamda çok meşgul olursam ogün yada ertesi gün muhakak görüyorum.ama benim şöyle bir duurumum var önceleri gördüğüm rüyalar ertesi gün birebir gerçekleşirdi en vahimi daha erkek arkadaşımla beraberdik ve onu başka kadınla evlendiğini gördüm.ve biz o hafta içinde evlendik ve o evlendi ama ondan sonra rüyalarımda ya...
  3. rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim ..

rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim ..

kızlar dün rüyamda kendimden yaşça büyük (babamdan da büyük diyeyim düşünün artık) biriyle evlenmiş olduğumu gördüm hatta sadece aynı yatakta yanyana yattık ama ben o adamdan nefret ettiğimi evden kaçmak istediğimi anneme söylüyordum çok acaipti. bi açıklama yaparsanız sevinirim
  4. Rüya-Yorumlarınızı beklerimmm..

Rüya-Yorumlarınızı beklerimmm..

Merhabalar; Erkek arkadaşım rüyasında kendini askeriyede görmüş. Asker olarak. Askerliğini yaptı kendisi 28 yaşında. Ve herkez banyo yapıyormuş. cuma günü banyo günleriymiş ama ona çarşamba günü yapcaksın denilmiş. Çarşamba yapcakmış çeşmeyi açmış ve kum akıyormuş çeşmeden. Bir tane askerde herkeze nasip olmaz bu falan demiş gülerek. Çok şanslısın falan demiş. İyi bir şey olduğunu söylüyormuş...
  5. rüyamı yorumlar mısınız

rüyamı yorumlar mısınız

merhaba abla. size bir rüyamı anlatıcam biraz dini olduğunu düşündüğümden soruyorum uyuyodum birden hertaraf karar o an konuşamadım.gözümü açamadım hareket edemedim 2-3 dk öyle kaldım sonra uyandim bana anlamını söylermisiniz

Sayfayı Paylaş