saç dökülmesine karşı önlemler

sac döke döke kel kalcam valla:/ cok faydalı bilgiler.. tesekkürler..

Selam pelin_m;

Benim yaşamış olduğum saç dökülmelerim genetik bir durum.Bunun için birçok doktora başvurdum ama bir sonuç alamadım.Bioblas'ı kesfedip kullanıma başlalmam ile herşey çok güzel oldu.Çünkü hem saç dökülmerim azaldı,hem saçlarım daha canlı ve parlak bir hal aldı.Şimdi serumları ile birlikte kullanım yapıyorum ve kullanımıda bırakmayı düşünmüyorum.Bence yaşamış olduğun saç dökülmesi sorunu için Bioblas'ı kullanmalısın....

benimde saclarim cok dokuluyordu.Benimki stresten onu biliyorum.3 ay boyunca vitamin haplari ictim ve sac dokulmem azaldi.

aslına bi sürü sebebi var.genetik kansızlık kullanılan ilaçlar hastalıklar beslenme bozuklukları stres... bende senelerden beri yaşıyorum bunu.artık sacım kedi kuyruğu kadar bişi kaldı.denemediğim yağ kalmadı.hatta sarımsak bile sürdüm.(ama sanki 6 ay kokusu kaldı)şimdi artık kendi haline bıraktım napiyim yaa.iyice psikolojimi bozmuştu bi ara.ama artık takmıyorum fazla

benim hiç dökülmezdi 2 ay önce inanılmaz döküldü.bioblas şampuan aldım doktora gittim kan ilacı verdi.Sarımsakda yuttum biraz toparladı.niye okadar döküldü birden hiç anlamadım.halende var biraz dökülme

Son düzenleme:
Geri