saç dökülmesine karşı önlemler

Bıoblas

Arkadaşlar benim saç dökülmelerimin çok yoğun olması hatta giderek seyrelmeye başlamasından dolayı Bioblas kullanımına başladım ve çok memnun kaldım.Çünkü saç dökülmelerim artık eskisinden daha az dökülmeye başladı.Ayrıca saçlarım daha canlı,parlak ve dolgun bir görünüme sahip oldu.

Saç dökülmeleri için bende Bioblas kullanımını öneririm.Çevremdeki herkes Bioblas kullanımından çok memnun.Kullanım yaptığım süre içerisinde saç dökülmelerim yok denilecek kadar azaldı.Bundan sonra benim şampuanım Bioblas...

benimde çok döklüyor saçlarım,doktorlar hep strse yada mevsim değişikligine bağlıyor,çözüm yok tabi,bitkisel saç bakım ve şampuanlarını öneririm arkadaşlar,kimyasallar tüm vucudumuzu olduğu kadr saçımızı da mahfediyor

bende bi ara kilo vermiştim baya işte ozaman baya döküldü allahtan kullandığım şey çok iyi geldi.şu anda eskisinden daha sağlıklı ve gür.:hayal:

Saç dökülmeleri için kesinlikle Bioblas'ı öneririm.Çünkü daha ilk kullanımdan itibaren farkı gözlemleye başlaım.Saç dökülmelerim yok denilecek kadar azaldı.

Geri