gebe
  1. Sevimli ŞEY

Sevimli ŞEY Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sadece Yüreğim Kaldı Kaybedebileceğim

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Sevimli ŞEY tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

alıntı...

2. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sadece Yüreğim Kaldı Kaybedebileceğim
    ellerine yüreğine sağlık tatlım.

Sadece Yüreğim Kaldı Kaybedebileceğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. biz kaldık sadece göslerde konuşan

biz kaldık sadece göslerde konuşan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sadece sen kalsan

Sadece sen kalsan

Bir gün huzursuz bir şekilde yatağıma girdim. O anda ne düşündüğümü pek hatırlamıyorum. Belki geleceğe dair planlar yapıyordum, belki de günü değerlendiriyordum ya da kendimle veya çevremdeki insanlarla ilgili bir takım sentezler... (Bilirsiniz, çoğumuzun yaptığı şeyler...) Sabah uyandığımda geceden tek hatırladığım biraz üşüdüğümdü. Tanıdık bir mekanda uyanmanın verdiüi güvenle yatağımda bir...
  3. SaDeCe SeN BeNDe KaL..!

SaDeCe SeN BeNDe KaL..!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. sadece seviyorum...paramparça yüreğimle!

sadece seviyorum...paramparça yüreğimle!

Bekledim…gidip gelip baktım o telefonun anlamsız ekranına… Bekledim aramanı her dakika belkiler geçti aklımdan, her saniye keşke dedim kimse duymadan…korktum anlatmaya, hala seni sevdiğimi, hala sana deliler gibi aşık olduğumu anlamalarından korktum… insanların o lanet olasıca yüzlerinden sakladım gözlerimi… Evet artık korkarak seviyorum seni ve bekliyorum… beklediğim günleri biriktiriyorum…...

Sayfayı Paylaş