gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sakallı İpten Çanta Yapımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sakallı İpten Çanta Yapımı nasıl oluyor ya geçenlerde bir arkadaşta gördüm muhteşemdi bende örebilir miyim modeli var mı sizde

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sakallı İpten Çanta Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı ipten klozet takımı yapımı

Sakallı ipten klozet takımı yapımı

klozet takımı sakallı ipten klozet takımı sakallı ipten takımları yapılışı yapımı Ben bir örgü çılgını olarak bulduğum her modeli denemeye bayılıyorum.Olsun olmasın mutlaka uğraşırım.Örgü örmeye bayılıyorum.Genelde giyim üzerine örerim.Evim için ördüğüm pek birşey yoktur.Ama bu klozet takımına bayıldım.Hem basit hemde ipleri çok ucuz.Ben tanesini 1 tl ye alıyorum.Hemde renk renk.Çok şık...
  2. Sakallı ipten perde yapımı

Sakallı ipten perde yapımı

örgü perde yapımı sakallı ipten perde yapımı örgüden tac sakallı tül modelleri ipten yapılışı Perde bu fotoğrafta tek sıra ip geçilmiş haliyle yer alıyor. Biz seyrek olduğunu düşünerek bir daha ip ekledik.. Bu perdeyi netten buldum aa bi baktım basit bişe hem malzemede çok gitmiyor dedim evlenecek olan teyzeme teyzoşş bak nassı şık duruyor bence sende bunu Yemek odası için yap. , oda yaptı...
  3. Sakallı İpten Çanta Yapılışı

Sakallı İpten Çanta Yapılışı

Sakallı İpten Çanta Yapımı Sakallı İpten Çanta Yapılışı Merhaba Sevgili Melek'ler son zamanların örgü trendleri arasında yer alan sakallı ipler bu kezde çanta modelleriyle bizleri büyülüyor. Evet anladığınız gibi bu yazımızda sakallı iptan çanta nasıl yapılır hepbirlikte öğreniyoruz. İlmek sayısı size kalmış. Çantanızı istediğiniz büyüklükte yapabilirsiniz. Daha küçük yada bavul...
  4. Sakallı İpten Halı Yapımı

Sakallı İpten Halı Yapımı

Sakallı İpten Halı Yapımı nasıl oluyor arkadaşalr ben Sakallı İpten Halı istiyorum lütfen yapılışını yazın.
  5. Sakallı İpten Etol Yapımı

Sakallı İpten Etol Yapımı

Sakallı İpten Etol Yapımı nasıl oluyor ya bir yardım edin ya da Sakallı İpten Etol modelleri sunun

Sayfayı Paylaş