gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Sanane/Banane

Konu, 'Geyik Oyunlar' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

Sanane/Banane örneğin;telefonum bozuldu(banane)[​IMG]
    akşam ne yapıyorsun?(sanane)[​IMG]

başlıyorum[​IMG]

çok yorgunum [​IMG][​IMG]

Sanane/Banane konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi - Sanane

Kutsi - Sanane

sanane benim cektigim acilardan daha ne alabilirsinki bu canimdan sanane benim cektigim acilardan daha ne alabilirsinki bu canimdan actigin yaralari saramadim saracak birini henuz bulamadim ayrilik zor degil 3gun aglarsin sonra vur patlasin cal oynasin yaaa hasret kervanene kapilmisim on siradayim senin umurunda degil bu dunya yeni yeni sevdalar cicegimisin banane banane banane be sartlar...
  2. Demet Akalın - Banane

Demet Akalın - Banane

Hangi tarihte görülmüş çok sevdi diye ölen birisi Ya da hangi kitap yazmış aşkın çok günah olduğunu(2) Korkaklıksa bu buna ben gelemem Cesaretin yoksa onu ben bilemem Kusuruma bakma böyle çekemem Bu sene de biz yaşamalıyız Devlerin o büyük aşkını Sana bayılan biri olarak En büyük hakkım banane banane(1)
  3. banane banane benim olcan işte(=

banane banane benim olcan işte(=

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? :puhas::puhas:
  4. İsmail YK sanane şarkı sözü

İsmail YK sanane şarkı sözü

ismail yk sanane şarkı sözü, şiiri, şiir, 2011, şarkıları, sözleri burada arkadaşlar Her şarkısı hit olan, her albümü tutulan, yakışıklı şarkıcı İsmail YK'nın 2011 albümünde yer alan "Sanane" adlı şarkısının sözlerini bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:) Yalvardım ama olmadı Sözlerin beni avutmadı Gittiğin o günden beri Bu kalbim seni unutmadı Biliyorum sen bana...
  5. Yıkamıyorum Kardeşim Banane...ZORUNDAMIYIIIIIIIIIIIIIM !

Yıkamıyorum Kardeşim Banane...ZORUNDAMIYIIIIIIIIIIIIIM !

Bir kişi İngilteredeki Madhouse isimli firmadan bir ürün satın alıyor. Neyse bu ürünün etiketine baktığında acayip birşeyle karşılaşıyor ve bunu tüm ajanslara haber olarak gönderiyor. Ülke karışıyor kızlar. Dünya Kadınlar Gününde böyle bir haber yapmak istemezdim ama Malesef Dünyadaki büyük firmaların ve erkeklerin kadınlara bakış açısı ortada. Yıkamıyorum kardeşiiiiiiiiiiiiiiim...

Sayfayı Paylaş