gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sbs

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bnm diploma notum 85,67 sbs 350 sağlık meslek lisesine girebilir mym ?

sbs konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SBS sınav tarihleri 2010

SBS sınav tarihleri 2010

SBS 2010 sınav tarihleri belli oldu arkadaşlar buna göre sınav tarihleri şu şekilde Seviye Belirleme Sınavına girecek 1 buçuk milyonu aşkın öğrencinin büyük bir heyecanla beklemiş olduğu 2010 sbs sınav tarihleri dün Milli Eğitim Bakanlığı sbs 2010 ne zamanSınavlar dairesi başkanlığı tarafından açıklandı. Hatırlayacağınız gibi 2009 sbs Haziran ayının ilk ve 2. haftası yapılmıştı. 2010 sbs...
  2. 2012 sbs başvuru tarihleri

2012 sbs başvuru tarihleri

2012 sbs başvuru tarihleri ne zaman lütfen 2012 sbs başvuru tarihleri hakkında da bir konu açın bize bilgi verin.
  3. SBS Başvuruları Başlıyor

SBS Başvuruları Başlıyor

SBS Başvuruları Başlıyor SBS Başvuruları Başladımı SBS Başvuruları Bugün Başlıyor Merhaba Sevgili Melek'ler ve SBS Sınavının ne zaman başlıyacağını merak eden tüm ilgili arkadaşlar, bu yazımızda sizlere aradığınız bilgileri aktarıyor ve merakınızı gideriyoruz. Seviye Belirleme Sınavı’na (SBS) başvurular bugün başlıyor. Adaylar, kılavuza Milli Eğitim Bakanlığı’nın internet sitesinden...
  4. sbs kalkıyormu?

sbs kalkıyormu?

Ya bu sbs bir kalıyor bir geri geliyor, hiçbişey anlamadım.Şimdi sbs kalktımı?Kalktıysa ne yapılacak?Sınav olmayacakmı?
  5. MEB SBS Kontenjanlarını Arttırdı!

MEB SBS Kontenjanlarını Arttırdı!

sbs kontenjanları sbs kontenjanları 2013 Sevgili melekler, sbs sınavına giren öğrencileri sevindirecek bir haberle karşınızdayız. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), seviye belirleme sınavı (SBS) sonucuna göre öğrenci alan fen ve sosyal bilimler liseleri ile her türdeki Anadolu liselerinin kontenjanlarını yüzde 30 artırdı. MEB, SBS sonuçlarına göre tercih işlemlerini 15 Temmuz pazartesi...

Sayfayı Paylaş