gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Sedir Modelleri ve Fiyatları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

sedir modelleri sedir modelleri ve fiyatları balkon Özelikle bu sedir takımı modelleri, şark odaları için dizayn edilmiş arkadaşlarım. Resimleri HÜNKAR ŞARK KÖŞESİ adresinden aldık. Bu site üzerinden irtibata geçerek fiyatlar ve modeller hakkında bilgiler alabilirsiniz. Keyifli alışverişler.

Sedir Modelleri ve Fiyatları

ßeLeN bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ben siteye baktım Sedirli olanlar hoşuma gitti yalnız fiyat bilgisi yok:D:Dacaba kaç paradır:hıms:

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ay bu konu sanki benim için açılmış gibi ben şark köşesi döşüyorum:D

4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    aaa gerçektenmi belen?Otantik ortamları seviyosun demekki:)Bende eşimin çalışma odasına düşünüyorum (dum) ama sürekli atama dan dolayı karar veremiyorum.Fakat mutfağıma modern çizgilerden sedir tarzı koltuk ve puf yaptırdım gerçekten mutfaktan çıkasım gelmiyor du..Ay evimi özledim ben ya :(

ßeLeN bunu beğendi.
  5. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Ayy bunlar harika yaaaa, bende bayılırım böyle otantik şeylere...
    Çitosum sende inşallah bir an önce evine kavuşursun :d040:

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Çitosum benim evim hazır Allaha şükür tam istediğim gibi aynı zamanda 1 oda fazlalıgım var ileride çocuk odası yaparım diyorum ve o odada kapalı büyük bir tek camlı balkonu var :D çocuk odası yaptımmı şark odasını o kapalı balkonu şark olarak bile kullanabılırım avantajımda ıyı yanı.
    Birde tül diktirdim ama ketenden tıpkı böyle eskilerden fırlamış gibi çom aradım onudahallettim. Bir kaç detayla kilim, oymalı sandık, sofra, semaver, bakır bir kaç tas caydanlık vs. gibi seylerle odam tam takır hazır. Tek minderler kaldı. Ter mınderı olarak mı yapsam köşeli yoksa böyle sedir mi ona karar veremedim hala..

Evine bir an önce kavuşursun inş. :)

7. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Lalem inşallah canım en kısa zamanda kavuşurum evime sağol kankim:kiss:
    Belencim senin balkon diye nitelendirdiğin yer bence tam uygun şark köşesi için.Tamamlayıcı aparatlarında var ve kesinlikle sedir çok şık durur.Sedir düşün bence ayrıca güzel bir süs şelale süper ötesi olur .Benim evde müsait 5 odalı da gel görki sürekli atanma durumumuz var oyüzden ev için planlarımız hep askıda kalıyor.Yoksa odadan biri kesinlikle şark odası düşünüyorum.Evinde sağlıcakla mutlulukla otur canım iyi dileklerin için teşekkür ederim umarım en kısa zamanda evime kavuşurum:)

LALEZAR bunu beğendi.
Sedir Modelleri ve Fiyatları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atasay Alyans Modelleri ve Fiyatları

Atasay Alyans Modelleri ve Fiyatları

atasay alyans modelleri ve fiyatları alyans modelleri ve fiyatları atasay 2011 2011 2011 yazında nişanlanacak veya evlenecek gelin adayları için 2011 Atasay alyans modellerini ve fiyatlarını sunuyorum kızlar... İçlerinden mutlaka birini beğeniceksiniz...
  2. 2012 Jetta Modelleri ve Fiyatları

2012 Jetta Modelleri ve Fiyatları

jetta 2012 yeni jetta 16 tdi 105 ps tiptr dsg 2012 jetta, modelleri, fiyatları, özellikleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Merakla beklenen Yeni Jetta'Yı Volkswagen,New York’un Times Meydanı’nda tanıttı melekler... Jetta’nın yeni tasarımı geçtiğimiz aylarda Detroit Otomobil Fuarı’nda tanıtılan 2 kapılı Coupe modeliyle oldukça benzerlik taşıyor.Önümüzdeki aylarda...
  3. 2012 Volvo Modelleri ve Fiyatları

2012 Volvo Modelleri ve Fiyatları

2012 volvo, modelleri, fiyatları, özellikleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler En beğendiğim,oturaklı ağır arabalardan biri olan Volvoların 2012 modellerini ve özelliklerini sizler için derledik melekler.Şu güzelliklere bir bakın...:D:D V8 AWD D5 AWD Motor: 4.4 litre V8 benzinli motor 2.4 litre beş silindirli direkt enjeksiyonlu common rail turbo dizel...
  4. Hazır mutfak modelleri ve fiyatları

Hazır mutfak modelleri ve fiyatları

hazır mutfak modelleri mutfak modelleri hazır ve fiyatları hazır mutfak modelleri ve fiyatları, 2011, ilgili bilgiler burada arkadaşlar Mutfak dekorasyonu, biz ev hanımları için şıklığın yanı sıra birde oldukça rahat olmalıdır Melek'lerim. Meleklermekani.com olarak, bu makalemizde mutfağını yenilemek isteyen Melek'lerimize ve hazır mutfak modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak isteyen...
  5. 2012 Kaban Modelleri Ve Fiyatları

2012 Kaban Modelleri Ve Fiyatları

selam kızlar 2012 Kaban Modelleri Ve Fiyatları hakkında bilgi bekliyorum sizden

Sayfayı Paylaş