gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

senden vazgeçmişim

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Bugün senden vazgeçtiğimi öğrendim. Daha dün akşama kadar seviyordum seni. Her şeyi göze almıştım senin için. Dünyadaki herşeyden vazgeçmiştim. Ta ki bu sabaha kadar. Meğerse dünya benim bildiğim gibi değilmiş, çok daha büyük ve acımasızmış. Bugün senden vazgeçtiğimi anladım. O acımasız dünyayla karşılaşınca kimse için dünyadan vazgeçilmeyeceğini anladım. O öyle kıskanç ki onu bıraktığın, ona sırt çevirdiğin an elinden her şeyini alıyor. Bugün bunu fark ettim. Varsın alsın her şeyimi, sen varsan bana yeter diye düşündüm. Bu sefer gerçekler çıktı karşıma. Tek tek yıktılar hayallerimi, umutlarımı... Bana kızma sevdiğim. Tek istediğim seni sevmek, senin yanında olabilmekti. Bütün her şeyde sen vardın bu sabaha kadar. Dünya ondan vazgeçtiğimi anlayınca her şeyi yıktı art arda. Önce hayaller... onlar zaten pamuktandır, narindirler. Sanki üzerlerine su dökülmüş gibi çökmeye başladılar, eridiler ve kaybolup gittiler. Ama yıkılmamıştım. Umutlarım vardı daha. Onalar güveniyordum. Meğerse en başta onlar çekip gitmiş. Hepsinde bir parça dünya varmış çünkü, sonradan fark ettim. İçimde sadece sen, senin sevgin vardı. Ve o an geldi. Ruhum ve dünya arasında pazarlık başladı. Sevgine karşılık herşeyim. Pes etmedim, direndim ama aşkın da tek taraflısı karın doyurmuyor ki bebeğim...
    Kendimi kaybettim bi ara. Sonra sanki yeniden ışık doğdu. Güçlenmeye başladım. Tamamen kendime geldiğimde herşeyim yanımdaydı. Ama sevgim...o yoktu! O an anladım. Bugün senden vazgeçmişim...

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: senden vazgeçmişim
    Dünya ondan vazgeçtiğimi anlayınca her şeyi yıktı art arda. Önce hayaller... onlar zaten pamuktandır, narindirler. Sanki üzerlerine su dökülmüş gibi çökmeye başladılar, eridiler ve kaybolup gittiler.

ah aşk sen nelere kadirsin

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: senden vazgeçmişim

sağol yorum için zuzummmmmm

senden vazgeçmişim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ŞiMDi VaZGeÇTiM SeNDeN

ŞiMDi VaZGeÇTiM SeNDeN

Bütün hücrelerime yerleşen sevgini büyük bir azimle attım içimden... Artık ne sevgim var ne nefretim sana..! Sevin..! Yolunun ıraklığı değildi sebep, kilometrelerinde üzerine hiç birşey atma.! Kabullenmesi zor oldu ama sonunda idrak ettim sevmiyosun beni.! Sevme..! Hiçkimseye yapmadığım şeyi yaptım sana...Yalvardım..! Ama gururunun çoğu değerinden büyük olduğunu bugün anladım... Izdırap dolu...
  2. vazgeç

vazgeç

Vazgeç gönlüm ondan o ellerin artık Bırak artık yüreğim O artık senin değil Senin yorganında yastığında duvarlar artık GİDEN GİTSİN AĞLAMAK NEYE YARAR... :(
  3. Vazgeçtim Senden

Vazgeçtim Senden

Şimdi vazgeçtim senden.. Bütün hücrelerime yerleşen sevgini büyük bir azimle attım içimden.. Artık ne sevgim var ne nefretim sana..!Sevin..! Yolunun ıraklığı değildi sebep, kilometrelerinde üzerine hiç birşey atma.!Kabullenmesi zor oldu ama sonunda idrak ettim Sevmiyosun beni.!Sevme..!hiçkimseye yapmadığım şeyi yaptım sana..Yalvardım..! Ama gururunun çoğu değerinden büyük olduğunu bugün...
  4. Düşündüm ve vazgeçtim Beklemekten seni

Düşündüm ve vazgeçtim Beklemekten seni

Bekledim… gidip gelip baktım o telefonun anlamsız ekranına… Bekledim aramanı her dakika belkiler geçti aklımdan, her saniye keşke dedim kimse duymadan… korktum anlatmaya, hala seni sevdiğimi, hala sana deliler gibi aşık olduğumu anlamalarından korktum… insanların o lanet olasıca yüzlerinden sakladım gözlerimi… Evet artık korkarak seviyorum seni ve bekliyorum… beklediğim günleri biriktiriyorum…...
  5. Vazgeçtim

Vazgeçtim

Vazgeçtim Kaç gece yatağımda uykusuz, Bir oyana bir bu yana dönüp durdum. Görmek için düşümde hayalimde, Duymak için sesini. Kaç kere ellerim uzandı telefona. Aşkı oyun bilirdin sen,aklıma geldi. VAZGEÇTİM Gezip durdum perişan halde, Kah sahillerde,kah cadde boylarında. Hayal kurup sen diye, Ağaçlara dağlara taşlara sarıldım. Elleri güldürecektim halime, İhanetin aklıma geldi. VAZGEÇTİM...

Sayfayı Paylaş