gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

seni yazacağım

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

seni yazacağım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biz konuşacağız bilgisayar yazacak

Biz konuşacağız bilgisayar yazacak

Intel Türkiye Genel Müdürü Çiğdem Ertem, yazılım şirketi CTD’nin, Intel’in en son teknolojilerini kullanarak artık Türkçe konuşmayı bilgisayarlara aktarabileceğini bildirdi. Yazılım firmalarını doğru teknolojiler kullanmaya yönlendirdiklerini ve yazılım şirketi CTD’nin, konuşma ve tanıma üzerine çalıştığını anlatan Ertem, şöyle dedi: “Hep bir hayalimiz vardı; biz konuşacağız,...
  2. Okumasanda Yazacağım !

Okumasanda Yazacağım !

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. boşanma dilekçesini nasıl yazacağım

boşanma dilekçesini nasıl yazacağım

Boşanmak istiyorum ve avukatım yok.Kendim boşanma dilekçesi hazırlamak istiyorum, yardım edermisiniz ?
  4. boşanacağım delil dilekçesini nasıl yazacağım ?

boşanacağım delil dilekçesini nasıl yazacağım ?

Ben boşanıyorum ve bir delil dilekçesi yazamam gerek. Bu dilekçeyi nasıl yazamam gerekiyor ?Bilgi verirmisiniz acil..

Sayfayı Paylaş