gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Sevda Aloğlu Karakış 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

SANATÇI ADI: Sevda Aloğlu ALBÜM ADI: Karakış

ALBÜM YILI: 2009

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

1. Yar Yüreğin Taş Mı Senin
    2. Gardaşım Demem
    3. Oğul
    4. Kara Kış
    5. Kapının Önünde (U.H.)
    6. Hacı Bektaş
    7. Kolay Kolay
    8. Kurban Olam
    9. Olursun (U.H.)
    10. Dertler Sardı
    11. Nariney

Sevda Aloğlu Karakış 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ^sevda^

^sevda^

Tek bir kelime onu anlatmaya yetmez Hiçbir sözlükte tam manası yoktu vs. lerle devam eder gider öyle bir şeydir ki içindedir Onu bedenini en nadide yerine hediye etmiştir Rabbim Her nefes alışındadır Acıtır canını bazen sevda Hiç anlatamadığın duyguların yaşatır bazen bütün uzuvlarında Yakar kavurur seni hiç ummadık bir anında Dumansız ateş gibidir sevda Hiç sönmez Gözlerin...
  2. Yusuf Guney - Bir Sevda Masalı 2009

Yusuf Guney - Bir Sevda Masalı 2009

1. Heder Oldun Aşkına 2. Sualsiz 3. Aşkım Aşklarından Bulasın 4. Talihsiz Bir Sevda 5. Git Bedenim Buralardan 6. Kopamam Senden 7. Elimde Değil 8. Maskara 9. Bir Sevda Masalı 10. Canımdın Sen
  3. Selahattin Alpay Sevdamız Öldü 2009

Selahattin Alpay Sevdamız Öldü 2009

selahattin alpay sevdamız öldü selahattin alpay 2009 selatin selatinalpay selatınalpay SANATÇI ADI: Selahattin Alpay ALBÜM ADI: Sevdamız Öldü ALBÜM YILI: 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Sevdamız Öldü 02- He Canım 03- Yatıklar Uyanıklar 04- Canım Yanar 05- İnsafsız Zalim Yar 06- Dalal 07- Havada Kartal Sesi Var 08- Ağlatma Gülüm 09- Emo Suya Gider 10- Kullar Beni Ben Kulları...
  4. Ramiz - Bitmez Bu Sevda 2009

Ramiz - Bitmez Bu Sevda 2009

ramiz bitmez bu sevda 2007 yılında Cem Özkan prodüktörlüğünde albüm çalışmalarına başlayan Ramiz, düşünlerindeki soundu bulmak için uzun bir süre Soundcheck deneme kayıtları yaptı. Müzisyen arkadaşları Bora Uzer’den de fikirler alarak çalışmalarına devam eden Ramiz seksenin üzerinde demo kayıtlarından sonra istediği soundu buldu. 2008 Kasım ayın da albüm kayıtlarına başlayan Ramiz için, Rap...

Sayfayı Paylaş