gebe
  1. mawiruya

mawiruya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

severek mi görücü usülü evlilik mi?

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında mawiruya tarafından paylaşıldı.

görücü usulü evliliğin faydaları arkadaşlar severek mi yoksa görücü usülü evlilik mi doğru olan.hangisi daha sağlam temeller üzerine kuruluyor.elbet sizin de bu konu hakkında fikirleriniz vardır.bizlerle paylaşmaya ne dersiniz:thanks:

2. _C_E_Y_L_A_N_

_C_E_Y_L_A_N_ Forum Okuru

Ce: severek mi görücü usülü evlilik mi?
    SeVeReK TaBii

3. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ce: severek mi görücü usülü evlilik mi?

ben görücü usulü evlendim ama bir müddet nişanlı kaldık 20 yıldır evliyim ve mutluyum :melek:tabi herkese göre değişir bu

4. düsünceli

düsünceli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende görücü usulüyle evlendim 4 bucuk senelik evliyim ve cok mutluyum allaha sükür

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    severek yada görücü usulüyle allah kimseyii kötüye düşürmesin yeter görücü usülü evlenipp cok mulu olanlarda varrr mutsuz olanlarda var..severekkk evlenipp cok mutlu bir aile yapısı olanlarda var olmayanlarda varrr....ikisinden birine şuu daha saglam diyemeyizz ....allahım herkezin bahtını güzell etsinn buu mübarek günlerdee bunu diliyorum herkez için...

severek mi görücü usülü evlilik mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bekarlik mi evlilik mi???????

bekarlik mi evlilik mi???????

bekarlik bekarlık bekarlığın avantajları evliliğin avantajları ve dezavantajları
  2. görücü usülü evlilikler hakkında meleklerimizin düşünceleri neler acaba?

görücü usülü evlilikler hakkında meleklerimizin düşünceleri neler acaba?

ben aslında bu tür evliliklere karşı değilim ve daha sağlam olduğuna inanıyorum eskiden aile büyüklerimiz karar verirlerdi genç kızlarımıza sorulmazdı bile ama artık bu pek te öyle değil gençler çıkıp dolaşıp görüşüp karar verebiliyolar artık :) ama ne var ki geçenlerde bi ilk oldu :26:ve bana görücü gelecekti istemedi,m tabii :hhh: açıkcası çok yadırgadım :haha: insanın başına gelince çok...
  3. Evlilik sözleşmesi gerekir miydi

Evlilik sözleşmesi gerekir miydi

Ünlülerin hayatı gerçektende çok zor..... evlenmek çok zor boşanmak ondanda zor, hadi diyelim boşanacaksın bide mal varlığının bölünmesi ne demeli acaba evlilik sözleşmesi gerekir mi?........ PINAR AYLİN'İ AĞLATTILAR! PINAR AYLİN İLE ESKİ EŞİ MERT TOKATLIOĞLU ARASINDAKİ MAL PAYLAŞIMI VE TAZMİNAT DAVASI BİR TÜRLÜ SONUÇLANAMADI. ESKİ EŞ, SON DURUŞMADA 20 BİN LİRA TAZMİNAT İSTEDİ.... Bir yıl...
  4. Evlilik mi Yanlış, Yanlış Evlilik mi?

Evlilik mi Yanlış, Yanlış Evlilik mi?

Herkes birşeyler söyler evlilik için. Yüzyıllardır böyledir bu. Çözüm bulunamamıştır. Bana sorarsanız çözümü de yoktur. Kadın ve erkeğin doğası farklıdır. Birbirini çözmeye çalışmak gereksizdir. Kabul etmek yeterlidir. Evlilik yanlış mıdır? Hayır. Aşkı öldürdüğünü düşünmüyorum. Aşkı öldüren kişilerdir. Suçu evliliğe atmak da suçu üzerinden atmanın kolay yoludur. Şimdi ben...
  5. Flörtle Evlilik mi Görücü Usulü Evlilik mi ?

Flörtle Evlilik mi Görücü Usulü Evlilik mi ?

Bu konu; görücü usulü evlilik ve flörtle evlilik hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yapılan bir araştırmaya göre görücü usulü yapılan evliliklerin % 65 daha uzun ömürlü olduğu ortaya çıkmış. Bu konuda ki fikirlerinizi bekliyorum. Görücü usulü evliliği ele alırsak; eskiler daha dirayetli, daha sakin, daha uyumlu, evlilik ve aile bağları daha kuvvetli, öte yandan kadınlar hep...

Sayfayı Paylaş