gebe
  1. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

sevgili meliş güzelliğini neye borçlusun?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Dişeps tarafından paylaşıldı.

melis solmaz melis solmaz düğün [​IMG]
    Sevgili melekler mekanının güzel melişleri........Hepimizi kendimize özgü doğuştan yada bir takım güzellik ürünleri kullanarak daha bakımlı ve daha hoş yapan şeyler vardır.Kimimizin saçları çok güzeldir, kimimizin cildi çok parlaktır,kimimiz ise manken gibi bir fiziğe sahiptir...Bakalım hangi melişimiz vucudunda en çok nereye bakım yapıyor ve daha önemlisi bu güzelliği hangi bakımlarla hangi ürünlerle kazanıyor.Paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum..Kim nasıl güzelleşiyor herkes anlatsınki faydalanalım Korkmayın bunlar aramızda sır kalacak:ehi:

2. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben hiçbişey yapmıyorumcnm.sadece yüzümü dove sabunuyla yıkarım okadar.cildimde yaglı oldugu için krem kullanmıyorum...........ve herkezde sorar ne yapıyorsun diye..doguştan güzelim..:D:D

3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Papatyacım cildim yağlı dedin çok şanslısın biliyormusun?Benim cildimde yağlıdır ve yağlı ciltler kolay kolay kırışmaz ve rengi solmaz çünkü nemini kaybetmesi zordur.

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :D ben doğuştan güzelim :D ben fazla sıkıya gelemiyen birisiyim bende yağlı ciltlii bir insan olaraktan kremler pek bana göre değil... arada bir kil maskesi yaparım veya kendi hazırladıgım ballı tarcıınlı mmaskeler... sonrada makyaj yaptıgım gunlerde yuz temizleme kremi kullanırım artı dinlendirmek için salatalık posasıı sürerimm okadar...

5. RaMaLi

RaMaLi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yağlı ciltli olmak şans değil ya sürekli parlıyor... Ben hem sabah hem akşam yüz yıkama jeliyle yıkadığım sürekli tonikle düzenli temizlediğim halde bir türlü kurtulamıyorum parlamasından...

6. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benimde cildim yağlıdır bu nedenle her gün sabah akşam yıkarım her hangi bi nemlendiriciyede gerek olmuyo cildim yağlı olduğu için ...:)

7. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ramalicim birde kuru ciltlerin problemlerini bilsen.........ve bir yaştan sonra iiyki cildim yağlıymı diyceksin.yağlı cilde sahip olan bayanlar devamlı genç görünürler.Yapman gereken sabah akşam güzelce temizlemek ve haftada bir kil veya meyve maskesi uygulamak.Ben inci tozu sabunu kullanıyorum çok memnunum canım.

8. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Öyleyse sana miss angel diyelim ne dersin? EWET canım ballı maskeler yağlı ciltler için çok uygun bende arada uyguluyorum.Balı çay tabağına koyup benmari usulü buharda eritip yüzüme sürüyorum 15 dk. sonra temizliyorum.Baya fark ediyor.

9. RaMaLi

RaMaLi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten öyle yapıyorum canım yüz yıkama jeli kullanıyorum bende garnierin gün içinde çok parlıyor yağlandığı için zaten onun içinde losyonla temizliyorum geceleri tekrar yüz yıkama jeliyle yıkıyorum, haftada 2 kezde kil maskesi yapıyorum ama benim cildim çok problemli o yüzden bazen isyan ediyorum ama yaşlılık konusunda haklısın bizim ailede kadınlar hiç yaşını göstermez, yaplı cilt çok sarkıp kırışmadığı için :)

10. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
  11. mimozaciceği

mimozaciceği Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim cildim kuru ama hiçbirşey kullanmıyorum sadece kışın daha cok kurudugu için yaglı kremler kullanıyorum

12. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    haftada bir defa kil maskesi yapıyorum ben o kadar.......

13. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar herkes cildinden bahsetmiş kimsenin saçı güzel değilmi yada elleri yada ayaklarına çok bakım yapan yokmu?herkes yüz güzelliğne bakıyor anlaşılan.Ayrıca şimdiye dek aramızda iddialı bir şekil de benim şuram hakkaten çok güzel ve herkes öyle der diyende çıkmadı..çokmu mütevaziyiz neyiz:dil:

14. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben kapalı olduğum için saç bakımı fln yapmıyorum elime özel kremler alıyorum yüzüme de kil maskesi yapıyorum o kadar... ayrıca ben kendi adıma söyleyim güzel olmadığım için güzellikten bahsetmiyorum canım

15. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Cadıcım illa saçına bakım yapmak için açık olmak gerekmezki canım.:DSadece başkası görecek diyemi vucuduna bakıyorsun?:D:D:DÖyleyse çoğu yerin görünmüyor buna ne diyorsun?Biliyorsun canım bende kapalıyım ve saçlarıma çok dikkat ederim kimsenin görmesine gerek yok aynanın karşısına geçtiğimde kendimi güzel görmek beni mutlu ediyor.Evlenmeden öncede böyleydi evlendikten sonrada böyle.Sanırım bu insanın kendisine nekadar saygı duyduğu ile alakalı

sevgili meliş güzelliğini neye borçlusun? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mal varlıklarını neye borçlular

mal varlıklarını neye borçlular

zenginliklerine zenginlik katan iş adamları bunu legal mi illegal yollardanmı sağlıyor acaba bilinmez!.... TARİHİ ESER KAÇAKÇISI VİTALİ BEY! VAKKO'NUN KURUCUSU VİTALİ HAKKO ÖNCEKİ GECCE DOSTLARININ BİRARAYA GELDİĞİ BİR DAVETTE ANILDI. ÜNLÜ İSİMLER VE YAKINLARI HAKKO'YLA GEÇİRDİKLERİ ZAMANI VE ESKİ GÜNLERE DAİR ANILARINI ANLATTI.. Beyoğlu Güzelleştirme ve Koruma Derneği, 'Yeni Bir...
  2. Demet Kutluay güzelliğini nelere borçlu?

Demet Kutluay güzelliğini nelere borçlu?

demet kutluay demet kutluay facebook şener cilt bakımı şenerin güzellik sırları şener güzellik sırları Kim demiş kadınlar anne olduktan sonra kendini bırakır diye. İşte size güzel bir örnek Demet Kutluay. Hala bakımlı* hala güzel üstelik de doğal... Ne de olsa tüyoyu büyüklerinden almış................ Sürekli göz önündesiziniz ve haliyle makyajlı. Cildinize nasıl bakıyorsunuz? Ne...
  3. peki siz güzelliğinizi neye borçlusunuz?

peki siz güzelliğinizi neye borçlusunuz?

hep ünlüşer tanınmış kişiler onların önerileri yaptıkları vs...deniyoruz yada ilgileniyoruz ama biz kadınlar hepimizin kendine özgü yaptıgı bişeyler var diye düşünüyorum ... halkın içinde bebek yüzlü pürüzsüz ciltli hanımlar yok degil ben inanıyorum ki bizim meleklerinde güzellik sırları vardır ee güzel melekler dökülün bakalım ne yapıyorsunuz??? cildiniz saçlarınız yüzünüz herhangi...
  4. Ünlüler Güzelliklerini Neye Borçlu

Ünlüler Güzelliklerini Neye Borçlu

gamze özçelik deniz uğur saç rengi azra akın saç rengi deniz uğur un Ekranlarda sürekli bakımlı görüp özendiğimiz ünlü güzeller güzelliklerine neye borçlu... Aslında pekçoğu hepimizin kolaylıkla yapabileceği doğal ürünlerle güzelleşiyorlar... İşte sizlere ünlülerin güzellik sırları :tik: EBRU ŞALLI (Model) "Asla makyajla uyumam" * Makyajla asla uyumam, hatta evde vakit bile...
  5. Britney Spears Güzelliğini Nelere Borçluymuş Hep Birlikte Öğrenelim !

Britney Spears Güzelliğini Nelere Borçluymuş Hep Birlikte Öğrenelim !

britney spears güzellik sırları britney spears Sevgili melekler, başarılı müzik hayatı kadar yaşadığı çalkantılı olaylarla da magazin basınına sık sık malzeme olan Britney Spears tüm kadınlarca kıskanılan bir güzelliğe ve forma sahip. Ünlü yıldız verdiği bir röportajda Britney Spears güzellik sırları başlığı altında formunu ve güzelliğini nasıl koruduğunu anlatmış :) - Her gün 2 litre...

Sayfayı Paylaş