gebe
  1. sevgililer

sevgililer Forum Okuru

Sevgililer gününe ne hediye alsam

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sevgililer tarafından paylaşıldı.

Kızlar sevgililer gününe çok az bir süre kaldı acaba erkek sevgilime ( yani bayanım diye öyle dedim ) :) ne hediyesi alsam acaba yaklaşık 9 aydır birlikteyiz ve bu bizim ilk sevgililer günümüz oluyor. Bana bir fikir verin lütfen kafayı taktım şimdi ben buna :D:D

Sevgililer gününe ne hediye alsam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer gününe özel hediye

Sevgililer gününe özel hediye

sevgililer gününe özel hediyeler sevgililer günü özel hediyeleri günü hediyeler Malum 14 şubat sevgililer günü yaklaşıyor. "Sevgilime ne almalıyım, eşime ne almalıyım" diyenler, So CHIC mağazalarının 2 ila 14 şubat arası her 100 TL'lik alışverişe 20 TL'lik hediye alternatifleri sunuyor. Böylelikle hem hediye alternetifinizi sağlamış oluyor, hemde maddi imkanlarınızda katkıda...
  2. Sevgililer Gününde Erkeklere Ne Hediye Alınabilir?

Sevgililer Gününde Erkeklere Ne Hediye Alınabilir?

Erkeklere Alınabilecek Hediyeler 14 Şubat Sevgililer Gününde Erkeklere Özel Hediyeler Sevgili melekler, 14 Şubat sevgililer gününde sevdiğinize alabileceğiniz özel birkaç hediye önerisi sunuyoruz sizlere :) Buyrun.. Parfüm Bu da klasik bir hediye ama her zaman alınabilir. bütçe olarak sizi fazla zorlamayacaktır hem de koku olarak sevgilinizi mutlu edecektir. Çok beğendiği bir kazak veya...
  3. Sevgililer Gününde Ne Hediye Edilir?

Sevgililer Gününde Ne Hediye Edilir?

14 Şubatta Ne Hediye Edilir sevgililer gününde Ne Alınır Bir sevdiği olanların belki de en zor günü yaklaşıyor melekler :D:D Sevgililer günü!. Zor diyorum, çünkü geçirilen ilk sevgililer günü olmayacaksa hediye seçimi için kafalar aorlanmaya başlar :) Geçen sene ne almıştım, bu sene ne almalıyım? İlk sevgililer günü ise, nasıl birşey alınacağına karar vermek hayli zorlaşır. Biz de size...
  4. sevgililer gününde ne alsam

sevgililer gününde ne alsam

Selam arkadaşlar benim bir süredir birlikte olduğum erkek arkadaşım var malum yakında sevgililer günü aslında ilk sevgililer gününü kutlucaz ama ben ona hem çok anlamlı hemde hoşuna gidebileceği birşeyler almak istiyorum lütfen bu konuda fikir verirmisiniz hediye mutlaka değişik alışıgelmişin dışında birşeyler olmalı
  5. Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

sevgililer günü hediye önerileri, sevgililer günü hediyesi, sevgililer gününde ne alınır Belki yeni bir sevgiliniz var, belki de artık eşinize yıllardır hediye almaktan artık ne alacağınızı bilmez bir durumdasınız. Bay ya da bayan farketmez, bu makalemiz, sevdiğine hediye seçmekte zorlanan herkes için yazıldı. Kadınlara hediye ve erkeklere hediye önerilerimizle aşağıdaki makalede...

Sayfayı Paylaş