gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgilim beni terketti Yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar sevgilim tarafından durduk yere hiçbir neden yokken terkedildim. Yüreğim yanıyor Belki aranızda beni anlayanlar vardır. Bu acıyı nasıl dindiririm . Yardım edin lütfen .

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Zaman herşeyin ilacıdır. Olayları biraz akışına bırakın. :)

3. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    sürekli kafanı oyala bişeylerle,hiç boş kalma. boş kaldıkça insanın üstüne çöktükçe çöker :( insan bedenini yordukça diğer sıkıntıları aklına gelmez çalışmıyosan işe de girebilirsin.. Allah yardımcın olsun..

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    boşver salla gitsin üzülmeye değmez durduk yere terk ettiyse sevmiyordur seni :)

Sevgilim beni terketti Yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beni Sana Terket

Beni Sana Terket

Yine girdim gecenin korku tüneline cesurca, korkarken binmeye alışıktır bu trenin vagon araları, yine kapımda karakış Ne zaman düşünsem seni, intihar çığlıkları gelir kulağıma şehrin arka sokaklarından. İçimde eriyen buzun tepkime ısısı gibisin Eridikçe ısıtır sonra yine donarsın Ve her donuşunda beni de yakarsın, Söyle bu gecelerimin gardiyanı olan masal perisi Sen ne kadar, kaç mevsim...
  2. beni sana terket...

beni sana terket...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bana yardım edin ne olur...ailesi beni istemiyo

bana yardım edin ne olur...ailesi beni istemiyo

mrh. Arkadaşlar ben nerden başlıycağımı bilemiyorum o kadar zor durumdayım ki ne olur bana yardım edin.arkadaşlar ben özel bi hastanenin muhasebe bölümünde çalışıyorum.hastAnenin sahibinin oğlunu seviyorum iki yıldır beraberiz.o benim ilk gözağrım ilk aşkım herşeyim o kadar çoooook seviyorum ki onu bugün tam 216 günlük asker.tüm hastane biliyor herkes konuşuyor o kadar çok yıprandım ki ama ben...
  4. sevgilim çok bunaldı artık kıskançlıklarımdan yardım edin :\\

sevgilim çok bunaldı artık kıskançlıklarımdan yardım edin :\\

meraba kızlar 2,5 senelik bi ilişkim var ve ciddi düşünüyoruz ama benim çözümleyemediğim kıskançlık sorunum var hiç bişey yokken bile kafamda kuruyorum ve içimi daraltıp onuda bunaltıyorum hatta bu yüzden ayrılıklarımız bile oldu ama dayanamayıp tekrar barıştık şimdi yine kötü bi dönemdeyiz barışırken ben yapmıcam o katlanıcam desede yine herşey aynınoktaya dönüyo oda beni seviyo bende onu ama...

Sayfayı Paylaş