gebe
?

Sevgiliniz veya Esiniz ya ben ya Sigara deseydi???

1. Sevgilim Yani Esim derim kesin...

40,0%
  2. Sigara kullanmiyorum...

40,0%
  3. Sigaramdan vazgecemem...

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Sevgilim yokki daha:)

20,0%
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sevgiliniz veya Esiniz ya ben ya Sigara deseydi???
    bn sigara kulanmıyorum ama kulandığımı farz saysak bana böle bi seçenk sunulmasını şahsen istemm ne yani sigaramı bnmi sigara desem çekecek gidecemi sewgi sigarya bağlı bi unsurmu

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ben sigara kullanıyorum ve eşim kullanmıyor. Bana böyle birşey söyleyeceğini sanmıyorum, sigarayı bırakmanın başkalarının değil kendi iradem ve inisiyatifimle olması gerektiğinin bilincinde.

4. HiraNur

HiraNur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bende eşimde sigara kullanıyoruz (ben daha fazla) önceleri çok içiyorum diye kızıyordu zayıfsın hasta olacaksın derdi hep ama baktıki o içme dedikçe ben daha fazla içiyorum artık karışmıyor...

Ya ben ya sigara demesi için sigaranın bilindik zararlarından farklı olarak sağlımı ciddi şekilde tehdit etmesi lazım sanırım o zamanda kendiliğimden bırakırdım demek oluyorki kocişin bu konuda pek etkisi olmazdı...

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

benim sevgilim olacak insan böyle birşey dese gülerdim kendini sigarayla kıyaslıyor diye :D:D haa benim sağlığım için baskı yapsa beni kırma felan dese hadi neyse tabi ki sevgilimi dinlerim sonuçta beni düşündüğü için ama yinede emin değilim çünkü sevgilim yokkkk :D:D

6. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    sevgılının ve ya eşın böyle bır seçim sunucağına inanmıyorum çünkü o zaman onun aklından şüphe ederim...sigara ve ben sadece komık :D

7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgilim yokki daha:)

Sevgiliniz veya Esiniz ya ben ya Sigara deseydi??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ya sigara ya ask.....

Ya sigara ya ask.....

Sevgiliniz/Esiniz size ya Sigaar ya ben diye sorsaydi, cevabiniz ne olurdu?
  2. Ya ben şişman mıyım?

Ya ben şişman mıyım?

şişman denemez canim sana.... toplucasin....( ba ba ba ba ba yalana bak!) -sana şişman denemez; sen şiman değilsin, sana şişman diyebilmek için bi 10-20 kilo vermen gerekir... -bisküvi yerken kırıntılar yere düşebiliyomu? -evet oylesin.ama bi de iyi tarafindan bak.bir yere gitmek icin artik yurumen gerekmiyor,yuvarlansanda olur. -terazi kullanabiliyomusun yoksa araba tartılarına mı...
  3. noktayım ben..ya sen?

noktayım ben..ya sen?

Bir yazının bölümleri ya da noktalama işaretleri olsaydınız hangisi olmayı tercih ederdiniz? Düşünün ki insan değil de noktalama işaretisiniz. Ve sizin göreviniz artık insanların yazılarına hizmet etmek. Ne hissederdiniz? Bir virgül mü olmak isterdiniz? İnsanların hayatına hep yarı nefes alıp vermesine yardım etmesi için... Yoksa bir nokta mı? Son sözleri söylemek gibi... Ya da...
  4. Ya Sevgilin Evliyse?

Ya Sevgilin Evliyse?

sevgiliniz evliyse Evet kızlar bu anketimiz sizlere, erkek arkadaşınız var onunla güzel bir ilişki yaşıyorsunuz ve onu çok seviyorsunuz, belli bi zaman sonra onun evli olduğunu öğrendiniz ne yaparsınız?
  5. eşinizi yada sevgilinizi ...................))))))))

eşinizi yada sevgilinizi ...................))))))))

huuuu huuuuuuu hanımlar söyleyin bakalım eşinizi yada sevgilinizin en çok neresinden öpersiniz çok meraklıyım demiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....................:laugh::laugh::laugh: yanaktan dudaktan bidee.........:laugh:

Sayfayı Paylaş