gebe
  1. jeliphonN

jeliphonN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

biri size dese ki??

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında jeliphonN tarafından paylaşıldı.

lütfen yaRdım edın..:( sewgilinis size beni sewdiğini ıspatla dese ne derdiniz yada napardınıs:(:(

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: biri size dese ki??
    ya çok saçma geldi bu soru bana.. ispatlamak için onun yanında olman yeterli..
    yani gerçekten sevgilinse ..sevmesen neden bi ilişkiye başlayasın kii..
    boyle bi sevgilin varsa canım allah kolaylık versin derim :)

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

hmm bencede gicik bi soru onu sevdigine inanmiyorsa kendi sucu sakin ispatlamak icin biu delilik yapma derim!!!!

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

senden böle bısey istiyorsa kusura bakma onun kendınden ble suphesı vardır....cıddı degılsen sallama bıle hayatım...aklına gırmıslık gıbı olmasın ama..

5. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    meri ye katılıyorum sakın bi delilik yapıpta sevgimi nasıl ispatlayacam uğraşına girme senin sevginden emin değilse senin sevgine layık değildir canını sıkma boş ver herşey oluruna varır

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

bencede hiç ispatlamak için bir delilik falan yapma onun yanında onunla olman onu sevdiğinin ispatıdır zaten

7. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bunun ispatı olurmu ya anlamadım oluyorsa sevgilin ispatlasın bakalım nasıl oluyor bizde öğrenelim...

8. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

valla meleklerin sultanı çok haklı bence o ispatlasın nasıl oluyomus sen onun yanındaysan her derdinde sevincinde desteksen bu en büyük ispattır bence hiç canını sıkma

9. --AŞKIM--

--AŞKIM-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ben olsam ben bunu bırınden ogrenmem lazım bana ogretırmısınn once sen kanıtla ben bı ornek alıımm sonra bende dedını yaparım derdım:) yada hıssettırıorumm o yetmıomu derdım :)

10. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlara katılıyorum.böyle şey sorulur mu?sevgi,güven zamanla kazanılcak şeylerdir...
    ispatlamayla mı olurmuş,kendiliğinden oluşur.sıkma canını,takma değmeeezzz inan bana!

11. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

cok sacma ne bicim laf o..anlayan anlar anlamiyanda ceksin gitsin....

12. Misafir

Misafir Forum Okuru

aslında yorum yapan tüm arkadaşlarıma katılmıyorum değil yani ama ben her zaman ki gibi olaya diğer yanıyla bakarak yorum yapmak istiyorum.yani karşıdaki insan bunu niye istedi o çok önemli altında bir niyetmi yatıyor yoksa güvenini sarcak bir olaymı oldu yada belkide sevildiğini bildiği halde şımartılmak istiyor ki bunu olayın kahramanı yani bu konuyu açan arkadaşımız çok iyi biliyordur karşısındaki insanın nasıl bir karektere sahip oldunu ve neden böyle bişeyi istediğini :)

diyelim ki benim sevdiğim insan benden bunu istedi ki bunun tek sebebi şımartılmak istemesi olur çünkü ben kimsenin güvenini sarsmam bitmişse bitti derim.ve ben nemi yapardım evlen benimle derdim :D:D bu en büyük sevgi göstergesidir :D

13. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hiç bir cabada bulunma sevsen yanında olurmusun acaba bunuda düşünemiyor mu

14. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

sıksıysa sen ispatla derdim

15. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Bu soru da nerden çıktıı:Dböyle bir şeyin ispatı felan olmaz güzelim zaten sen onunlaysan birlikteyseniz seviyorsun demektir.ama bu soruyu sormasının nedeni şu olabilir:sen son zamanlarda belki de ona karşı soğuksundur soğuksun derken hani belki aranızda mesafeler olmuştur sonra ona sürprizler yapmıyorsundur felan....işte sürprizler felan yapmayı dene ne bileyim sen tanıyorsun onu farklı bişeyler yapp:)

biri size dese ki?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir insan ki!

bir insan ki!

Bir insan ki, fazileti cem etmiş Güzel odur, asil odur, has odur Bir insan ki, kötülüğü zemmetmiş Güzel odur, asil odur, has odur Bir insan ki, iyi kötü ayırır Zayıfları düşkünleri kayırır Kendisini kötülükten sıyırır Güzel odur, asil odur, has odur Bir insan ki, hizmet için koşuyor Sabrediyor, güçlükleri aşıyor Saygı ile sevgi ile coşuyor Güzel odur, asil odur, has odur Bir insan ki,...
  2. Desti

Desti

Rüyada desti görmek, halk malini zayi eden kötü biri ile yorumlanir. Kirmanî'ye göre; desti hizmetçi veya soför ile tabir olunur. Cafer'i Sadik'a göre; rüyada desti dokuz sekilde tabir olunur: Münafik, hain hizmetçi, çaliskan es, din kuvveti, vü-cut sagligi, uzun ömür, mal, nimet, miras.
  3. Öyle birini sevin ki!!

Öyle birini sevin ki!!

Öyle birini sevin ki, "Çünkü" süz, olsun. Yağmurda gökkuşağınız, baharda sevdanız, yokluğunda varlığınız, gözyaşınızda inciniz olsun. Öyle birine tutulun ki, aramak için uzaklara gitmeyeceğiniz kadar sizin olsun. Ne zaman aşktan, yana söz duyarsınız kalbiniz çıldırmışçasına onun için gümbürdesin. Gün onunla başlasın. Gözleriniz uykudan uyandığında aklınıza ilk gelen, "aşkım,...
  4. öyle bir giderim ki...

öyle bir giderim ki...

öyle bir giderim ki Öyle bir giderim ki; kaybedeceğim hiçbir şey olmaz! __ Ben yaşadıklarımın hiçbirini unutmam. Ama evet! Yeri gelir susarım. Canımı çok yakan şeyler olur am...a yinede susarım, tükenirim. Buna izin de veririm aslında. Salaklığımdan mı? Hayır! Ben kimseye ''GİT'' de demem, diyemem. O kişi vazgeçilmez olduğundan mı? Hayır. Ona o kadar şeye rağmen, o kadar değer veririm...

Sayfayı Paylaş