biri size dese ki??

jeliphonN

Yeni Üye
Üye
biri size dese ki??
lütfen yaRdım edın..:(
sewgilinis size beni sewdiğini ıspatla dese ne derdiniz yada napardınıs:(:(

Cevap: biri size dese ki??

ya çok saçma geldi bu soru bana.. ispatlamak için onun yanında olman yeterli..
yani gerçekten sevgilinse ..sevmesen neden bi ilişkiye başlayasın kii..
boyle bi sevgilin varsa canım allah kolaylık versin derim :)

hmm bencede gicik bi soru onu sevdigine inanmiyorsa kendi sucu sakin ispatlamak icin biu delilik yapma derim!!!!

senden böle bısey istiyorsa kusura bakma onun kendınden ble suphesı vardır....cıddı degılsen sallama bıle hayatım...aklına gırmıslık gıbı olmasın ama..

meri ye katılıyorum sakın bi delilik yapıpta sevgimi nasıl ispatlayacam uğraşına girme senin sevginden emin değilse senin sevgine layık değildir canını sıkma boş ver herşey oluruna varır

bencede hiç ispatlamak için bir delilik falan yapma onun yanında onunla olman onu sevdiğinin ispatıdır zaten

valla meleklerin sultanı çok haklı bence o ispatlasın nasıl oluyomus sen onun yanındaysan her derdinde sevincinde desteksen bu en büyük ispattır bence hiç canını sıkma

ben olsam ben bunu bırınden ogrenmem lazım bana ogretırmısınn once sen kanıtla ben bı ornek alıımm sonra bende dedını yaparım derdım:) yada hıssettırıorumm o yetmıomu derdım :)

arkadaşlara katılıyorum.böyle şey sorulur mu?sevgi,güven zamanla kazanılcak şeylerdir...
ispatlamayla mı olurmuş,kendiliğinden oluşur.sıkma canını,takma değmeeezzz inan bana!

Geri