gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

sevgiliye..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ne kötüdür
    insanın aklı ile yüreğinin arasında kalması...
    Ne kötüdür

insanın an kadar yakın Bir asır kadar uzak olması...
    Ne kötüdür bilirmisin

insanın bildiğini anlatamaması...
    Ben deyip susması

sen deyip ağlamaklı olması...

sevgiliye.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgİlİye

Sevgİlİye

sevgiliye sevgılıye resim resimler Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 800x600 dır. Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 976x960 dır. Bu resim dosyası...
  2. uzaktaki sevgiliye...

uzaktaki sevgiliye...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Pargalı Sevgilisiyle

Pargalı Sevgilisiyle

muhteşem yüzyıl, pargalı ibrahim, sevgilisiyle görüntüleri, zircirli haber, okan yalabık, hande soral hakkında haberimiz burada hanımlar FERMAN BU KEZ PARGALI’DAN! ‘Muhteşem Yüzyıl’ın Pargalı’sı Okan Yalabık, sevgilisi Hande Soral’la oturduğu mekana gazetecilerin sızmasını önlemek için kapıları zincirletti - Sezon finalini önceki akşam yapan ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin İbrahim Paşa’sı...
  4. sevgiliye mektup

sevgiliye mektup

Sen...Yüzümdeki gülüşlerin,ellerimdeki terlemenin,yüreğimdeki deli atışın sebebi...Her gece uykum,her sabah güneşim.Yıldızım,ay'ım,akan kanım.Bitmeyen masalım.Bahçedeki çiçeğim,çiçekteki rengim.Gökyüzüm,denizim,mavim sen... Sevdamın adresi,aşkımızın menzili,içkimdeki tat,yaşadığım hayat sen...Sebebim,niyetim,geleceğim,geçmişim,bilinmezl iğim,belirsizliğim,kararlılığım,kararsızlığım...
  5. sevgiliye mektuplar

sevgiliye mektuplar

Gene aynı yerden yazıyorum sana... Sen aynı yerde misin bilinmez. Sevgilim gidişinin arkasından aylar geçti, yıla döndü. Belki geleceksin diye bekledim. Gelecek misin? Giden unutulurmuş bebeğim.. Ben unutamadım, gidişinden sonra çok ağladım, sensizliğe dayanamadım, sensizlikte yandım. Sonra elime kalemimi alıp hep sana yazdım. Kitaplığımda çok şiirlerim var, çok sevdaları anlatan...

Sayfayı Paylaş