gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgisizlikle İlgili Mesajlar istiyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Beni kimse sevmiyor en azından ben böyle biliyorum sevgilerini göremiyorum başlarda bunun için çok çaba sarfettim ama her defasında hüsrana uğradım, belki de ben çok aşırı sevgi istiyorum bilmiyorum:S Konuyu değişmeden sizlerden Sevgisizlikle İlgili Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgisizlikle İlgili Mesajlar istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgisizlikle İlgili Sözler

Sevgisizlikle İlgili Sözler

Sevgisizlikle İlgili Sözler Selam kızlar sizden Sevgisizlikle İlgili Sözler istiyorum sevgisizlikten bıktım artık sözlerimdende kopartacağım sevgiyi.
  2. Kısa Sevgisizlikle İlgili Sözler

Kısa Sevgisizlikle İlgili Sözler

Sevgisizlik Sözlerİ Kısa Sevgisizlikle İlgili Sözler Hiç kimse sevgisiz kalmaz diyor ve sizlere bu yazımızda gelen yoğun istekler üzerine sevgisizilki ile ilgili kısa sözleri aktarıyoruz Melek'ler. Sevgisizlikle İlgili Sözler Ne kadar Zor Olsada Bu Sevginin Bitmesi Başroldeydin Ben iSe Senin için Sadece Bir Figürandım. Sevgisizlikle iLgili Sözlerimin Sahibi Sen OrtakLarın iSe...
  3. En güzel sevgisizlik sözleri sevgisizlik mesajları

En güzel sevgisizlik sözleri sevgisizlik mesajları

Sevgisizlikle İlgili En Güzel Mesajlar Sevgisizlikle İlgili Sözler Merhaba Sevgili Mele'ler bu yazımızda kendinin sevilmediğine inanan bütün arkadaşlarımıza önce bizim tarafımızdan sevgi dolu mesajlar hediye ediyor ve daha sonrada onların ricası üzerine sevgisizlik ile ilgili mesajlar paylaşıyoruz. "Ben sevilmiyorum ve sevgisizlik sözleri istiyorum" diyenler buyrun lütfen; Ne...
  4. Sıradan Mesajlar istiyorum

Sıradan Mesajlar istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden Sıradan Mesajlar yazmanızı rica ediyorum mümkünse değişik olsun şu nette ki diğerleri gibi olmasın.
  5. Ramazan Mesajları Güzel mesajlar istiyorum

Ramazan Mesajları Güzel mesajlar istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Ramazan ayı öncesi arkadaşlarımıza eşe dosta tüm sevdiklerimize göndereceğimiz Ramazan Mesajları Güzel mesajlar paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş