gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sinemaki gercekten işe yarıyo mu ? :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar gercekten işe yarıyomu acıl cevap lütfenn :(

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Sinameki bağırsakları çalıştırıcı özelliği nedeniyle peklik sorunu çekenlerin sıklıkla başvurdukları bir bitkidir.Yalnız sürekli kullanımda alışkanlık yaptığı ve bırakıldığı takdirde eski şikayetlere geri dönüldüğü konusunda etrafımda örnekler mevcuttur.Bununla birlikte forumumuzda bulunan Sinameki ve Sinamekinin Faydaları adlı konumuzu incelemenizi tavsiye ederiz...:)

3. alev3126

alev3126 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    1-2 gün kullanmanın çok zararı olmaz,en azından sıkıntın biraz hafifler,Ancak sürekli kabızlık sorunu çekiyorsan beslenme alışkanlığını değiştirerek bu sıkıntıdan kurtulabilirsin;mesela çok fazla ekmek tüketmek kabızlık yapar,bol su içmek çok faydalıdır,sürekli katı gıdalar yemek de kabızlığa davetiye çıkartır,ben de bundan birkaç sene önce kabızlık nedeniyle sıkıntılı günler geçirdim ama bu saydıklarıma dikkat ederek bu dertten kurtuldum,Ayrıca sana bir tavsiyem de şu olacak,günde 2-3 tane kuru kayısı tüketebilirsin ve yine 1 adet kuru inciri yatmadan önce yarım bardak suya koyup,sabah uyandığında da hem suyunu içip hem de içindeki inciri yersen de bu sıkıntıdan rahatlıkla kurtulursun..

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Beni kokusu bile etkiliyor annem sürekli kullanıyor ve faydasını defalarca kere gördü... Bunun yanı sıra kaynarkenki o kokusu bile beni telef etmeye yetiyor... hahaha

sinemaki gercekten işe yarıyo mu ? :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sİnemakİ

Sİnemakİ

Kullanılan Kısmı: Arap tıp alimleri tarafından Avrupa'ya tanıtılan bu güçlü laksatifin tıp tarihindeki yeri 9. yüzyıla kadar uzanır.Özellikle Sudan ve Mısır'da Nil nehri kıyılarının yerli bitkisi olan c.senna Avrupa'lı bilimadamları öğrenmeden yüzyıllar önce buralarda kullanılırdı. Tıbbi olarak kullanılan kısmı yapraklarıdır. Yaprakları bitkinin % 1,5-3 ünü oluşturan dianthrone glikozidlerini...
  2. Erkekler gercekten asik olur mu?

Erkekler gercekten asik olur mu?

erkekler aşık olur mu erkekler aşık olurmu asik olurmu erkek olur mu ikizler erkeği olursa Evet kizlar baslayalim. Kendi tecrübelerime dayanrak söyleyebilirm ki..... Evet :)
  3. Kendinizi gercekten taniyor musunuz?

Kendinizi gercekten taniyor musunuz?

Kendinizi başkalarının anlattığı kadar mı tanıyorsunuz? İşte size karakterinizi keşfetmek için bir fırsat…Aşağıdaki sorularda verilen üç seçenekten kendinize uygun olanı seçiniz. Doğru bir değerlendirme elde etmek için her soruda bir seçeneği işaretlemek zorundasınız. 1. Soru A.) değişken B.) duygulu C.) uyumlu 2. Soru A.) bilgili B.) gayretli C.) tahammüllü 3. Soru A.) kararsız B.)...
  4. İşte Çok Duydugumuz ve Gercek sandıgımız yalanlar

İşte Çok Duydugumuz ve Gercek sandıgımız yalanlar

bende seni düşünüyordum... şimdi bende seni arayacaktım... ben asla yalan söylemem... devlet işinde asla torpil olmaz... sıtandart beden abla sanada olur (çok şişman birine)... sen şişman değilsin sadece balıketlisin... daha ucuzunu bulmanız imkansız... bunu nasıl yıkarsan yıka çekmez... valla yapabileceğim başka bişey olsa yaparım abla bende zaten x liraya alıyorum bırakta 3 kuruş...
  5. işte gercek bir iş başvurusu örnek alınız lütfen...

işte gercek bir iş başvurusu örnek alınız lütfen...

iş başvuru formu örneği iş başvuru formu örnekleri örnek Fransa McDonald's personel danışmanlığını yapan DHR firmasına yapılan ''gerçek'' bir iş başvurusu. 1. Adınız Soyadınız: Herve JANCQUEUR 2.Yaşınız: 28 3) Şirketimizdeki hangi pozisyon için başvuruyorsunuz? Mümkünse yatay bir pozisyon için. Eğer daha ciddi bir cevap istiyorsanız,ne iş olsa yaparım. Şart öne sürebilecek durumda...

Sayfayı Paylaş