Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

bizde cumartesi akşamı eşimin işyerinin düzenlediği fasıllı yemek vardı oraya gittik çıkışta başka mekana canlı müziğe gittik eve geldiğimizde saat 02:30 du zor attım kendimi yatağa. Pazar günüde evi derle topla ile geçti avm ye gittik sonra kayınvalidemler geldi yemek yedik çay içtik öyle geçti pazarımda

avm nereye kor---u p-ar-k mı

kızlar günaydın.uykusuz bigünden herkese merhabalar..
bende pazar günü yaptım temizliğimi..ev temiz olunca rahatlıyorum
ilk kez çamaşırımda yok ütümde :D:D

günaydın kızlar geçmişi okudum geldim

nickicim hala regl olmamışsın, neden test almıyorsun hem için rahat eder
ben senin yerinde olsam alırdım yapardım testi

ben cuma günü doktora gittim, kan değerlerim biraz daha düzelmiş demir oranım 6,2 olmuş hala düşük ama eskisinden iyi
sağ tarafım ağrıyordu bende ameliyatımla ilgili olduğunu düşünmüştüm ama meğersem kum döküyormuşum

cuma akşamı annem geldi, doktordan sonra karşıladım onu bize geldi yemek yedik oturduk sonra eve gitti anacım
cumartesi doktora gittik tekrar idrar testi vs yapıldı
sonra arkadaşlarımızla kahvaltı yaptık onlardan ayrıldıktan sonra eşimle alışveriş yaptık kardeşime hediye falan aldık
sonra ben anneme gittim eşimde arkadaşlarıyla buluştu maçı izlemek için
maç iptal olunca öylesine takılmışlar
dünde doğum günü kutladık

sancıdan saat 3 e uyuyamadım gözlerim kapanıyor

Geçmiş olsun melodi hep bir koşturmaca içerisindeyiz

çiklet poffffff cumartesi yap temizliği ya çalışmıyorsun pazar dinlenirsin yapınca anlamıyorsunda ertesi günü acısı çıkıyor yorgunluğun

Geçmiş olsun melodi hep bir koşturmaca içerisindeyiz

çiklet poffffff cumartesi yap temizliği ya çalışmıyorsun pazar dinlenirsin yapınca anlamıyorsunda ertesi günü acısı çıkıyor yorgunluğun
bebeğim cumartesi günüm vardı ordaydık..sabahda hamiş arkadasım var onunla muayeneye gittim ondan dolayı yapamadım :S

günaydın kızlar geçmişi okudum geldim

nickicim hala regl olmamışsın, neden test almıyorsun hem için rahat eder
ben senin yerinde olsam alırdım yapardım testi

ben cuma günü doktora gittim, kan değerlerim biraz daha düzelmiş demir oranım 6,2 olmuş hala düşük ama eskisinden iyi
sağ tarafım ağrıyordu bende ameliyatımla ilgili olduğunu düşünmüştüm ama meğersem kum döküyormuşum

cuma akşamı annem geldi, doktordan sonra karşıladım onu bize geldi yemek yedik oturduk sonra eve gitti anacım
cumartesi doktora gittik tekrar idrar testi vs yapıldı
sonra arkadaşlarımızla kahvaltı yaptık onlardan ayrıldıktan sonra eşimle alışveriş yaptık kardeşime hediye falan aldık
sonra ben anneme gittim eşimde arkadaşlarıyla buluştu maçı izlemek için
maç iptal olunca öylesine takılmışlar
dünde doğum günü kutladık

sancıdan saat 3 e uyuyamadım gözlerim kapanıyor

sanada geçmiş olsun kuzum :((

bugün çıkışta ilk işim o olacak ne kadar ihtimal yok diyorsamda gecikmesi anlamsız gelmeye başladı hayırlsı bakalım

Geri