Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Armutluda halaalrı var yazlıktalar iftara gidilcek ama erken gidilip yüzeceker herhalde ne bileyim yas yoruluyorum inan peşlerinden gitmekten onlarda tı kyokk

Armutluda halaalrı var yazlıktalar iftara gidilcek ama erken gidilip yüzeceker herhalde ne bileyim yas yoruluyorum inan peşlerinden gitmekten onlarda tı kyokk

oruç olmayacak heralde o zaman canım..oruçluyken yüzülmez diye biliyorum ben ama yinede kendileri bilri tabi..

e senin doğum gününmüş madem eşin deseydi biz gelemeyiz diye keşke

Esencim hayrola canım anlatmıyorsun

- - - Updated - - -

GÜLE ÜGLE GİTSİNLER KIZLAR OLSUN SONUÇTA KÖTÜ İNSANLAR DEĞİL SİZLERE BİR ZARARI YOK YİNE GELİRLER BÖYLE AZ KALSINLAR DA YİNE GELSİNLER

evet güle güle gitsinler neyse herhangi bi kırgınlık olmadan atlattım çok şükür :)

ama onlar gidince azgın boğam beni bekliyo olacak yine yorgunluk yine yorgunluk hahaha hahaha

oruç olmayacak heralde o zaman canım..oruçluyken yüzülmez diye biliyorum ben ama yinede kendileri bilri tabi..

E senin doğum gününmüş madem eşin deseydi biz gelemeyiz diye keşke

hahaha eşim zaten gidelim diye önden atlıyor ben onu atlatacağım güzelce yakında zaten
oda onlara benzedi gezme meraklsıı tek gitse bir yeri yerir aile boyu hatta arabayı 7 kişilk alalım diyorlar sığamıyoruz rahat hahaha

Geri