Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

kızlar fotolarımı faceden ekliyorum eksik birşey görürseniz
fikir vermek isterseniz bana özel mesaj atarsanız sevinrim
destekleriniz ibekliyorum kuzuşlar

ya balım geçen konuştuk eşimle bi götürmedin beni die
gelirsek muhakkak görüşelim
sende bana etli ekmek ısmarla
eskiden sevmiordum
eşim dedi bizim oranın meşhurdur
burun kıvırdım bu ne böle lahmacun gibi fln die şimdi alıştım canım istio hee

- - - Updated - - -

birde fırında sütlü pilav biliormusun sen kızce yapıormuş öle melhurmuş oranın

ya bu erkekler bazen ne kadar anlayışsız oluyorlar ya
arkadaşı yemeğe çağırmış
zaten her hafta birlikteyiz hergün birlikteler
ben ölüyorum gitcekhalim yok bu he geliriz demiş
ya birsorsana
gidelim mi gitmeyelim mi die
ama doğru ben ayakçı başı halim kalmamış yürümeye ayağımısürüyorum o oturarak çalışıo önemli değilki benim yorgun olup olmamam
ay nasıl sinir oldum yaaa

ya bu erkekler bazen ne kadar anlayışsız oluyorlar ya
arkadaşı yemeğe çağırmış
zaten her hafta birlikteyiz hergün birlikteler
ben ölüyorum gitcekhalim yok bu he geliriz demiş
ya birsorsana
gidelim mi gitmeyelim mi die
ama doğru ben ayakçı başı halim kalmamış yürümeye ayağımısürüyorum o oturarak çalışıo önemli değilki benim yorgun olup olmamam
ay nasıl sinir oldum yaaa

esencim haklısın bunu bir şekilde aşıla bende nefret ederim ama ben demekten yoruldum o sormadan karar vermekten yorulmadı kendi bilir valla bir şekilde acısını çıkarıyrum sor ya bütün gün görmez etmez bilmez anlamaz tabi inan deseler misafir gelecek hiç gelin diyecek halim yok gidecek hele hiç yok bu sıcakta kendime hayrım yok başkasına hiç

kendi başına karar veriyorsa kendi gitsin o zaman

esencim haklısın bunu bir şekilde aşıla bende nefret ederim ama ben demekten yoruldum o sormadan karar vermekten yorulmadı kendi bilir valla bir şekilde acısını çıkarıyrum sor ya bütün gün görmez etmez bilmez anlamaz tabi inan deseler misafir gelecek hiç gelin diyecek halim yok gidecek hele hiç yok bu sıcakta kendime hayrım yok başkasına hiç

kendi başına karar veriyorsa kendi gitsin o zaman
günaydın kızlarr.
sahilciğim neyseki ev sahibinin işi çıkmış toplantısı uzamış bizde gitmedik çok şükür
eve gittim yattım daha kalkamadım.sinir sistemim alt üst oldu.
dayanıcak gücüm kalmadı.
dün akşamda tartıştık biraz
işten çık dio ben niye çıkamıyorum hala millette çay kahve götürüyorum anlamıyorum
ezikmiyim neyim ya kendimede kızıyorum
ama bir dur diyemiyorum
zaten son 6 ayım sonra burası kapanıyor daha neyi bekliyorum rest çekemiyorm anlamadım ya

esen evliliğinin en güxrl yıllarını o işyerindeki saçmalıklarla gerdin biliyorsun boşu boşuna stres yapıyorsun bas istifana çık he huzursuz olmaya değer nede başka birşey her şekilde kendine iş bulursun yada resti çek konuş ya kendini savun böyle susaarak endine karşı öz güvenin de gdier

Geri