Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

ay bende pine doğurdu sandım hee o resmi görünce :)) kaç aylık oldu acaba

- - - Updated - - -

kızlar bende bebiş istemeye başladım biliyonuz mu :) daha çalışmalara başlamadık erken ama Allah içime verdi o isteği :)

- - - Updated - - -

kızlar bende bebiş istemeye başladım biliyonuz mu :) daha çalışmalara başlamadık erken ama Allah içime verdi o isteği :)

Demekki büyük konuşmamak lazımmış şopıcım:) Bende evlenince hemem doğururum diyordum doğuramadım:p

- - - Updated - - -

ayyy çok sevindim hayırlısı olsun pinecimmm, ee biz azınlık mı kaldık burda :) hamiş olmayanlar olarak

evetcanım gittikçe sayımız azalıyor. Hamişlere numara veriyorduk ama ben karıştırdım artık sahil sen kaçıncı oldun şimdi

selam kızlaarrrrr anammmm şıpıııııı nasılsın bacım

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

yapın anam yapın diyorum size işte ne güzel hepimiz aynı anda evlendik aynı sene içerisinde doğuralımmmm

valla beni sona atmıştınız
kafa niko bendim elebeğin sırası

bende demiştim ki hıh siz beni sona atın patlatayım da görün

haahah onları azaRKEN BİLE HAMİLEYMİŞİMMM BENNN
allah isteenlere de versinnn
gerçi insan alışamıyor şaka gibi ama yinede şakası bile çok güzel

nikonun slm var hepinize kızlar eşi evlilk yıl dönümü süprizi yapmış çok mutlu olmuş memleketinde ya şmidi eşinin kocaman gül almış buket işte pasta felan çok güzel sevinmiş ee sıra kimde evlilik yıl dönümü için testemi

Geri