Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

canım ben kızçe yapıyor kaç çeşit yemeden salmıyor yukarı o yapıyor ben yiyiroum
ama 10 gün yok evde yapacağım özledim ymek ypamyı
yoldan geliyoum hamilesin uğraşma ben yapamadığım zaman yap diyor hamileliği kötü geçmiş ya sağolsun

süper canım maşallah.
benim yengemde eve su arı-tma cihazı taktıracakmış, 20 senedir neredeyse annemle birlikte yiyorlar annem yapıyor. demişki anne sizin kata taktıralım yemekler burada yapılıyor. annem de demişki kızım ben sana daha ne kadar yemek yapıcam sen kendi evine taktır :)

süper canım maşallah.
Benim yengemde eve su arı-tma cihazı taktıracakmış, 20 senedir neredeyse annemle birlikte yiyorlar annem yapıyor. Demişki anne sizin kata taktıralım yemekler burada yapılıyor. Annem de demişki kızım ben sana daha ne kadar yemek yapıcam sen kendi evine taktır :)
iyidemiş valla parasını ödememek için demiştir

Benimkinde babamlar düğün arabasındayken eltim benim evimin yarısının kendin olduğundan başlamış mal varlığı paylaşımına babmlar odur budur eşimin tarafına sıcak bakmaz hatta gelip gitmezler

Benimkinde babamlar düğün arabasındayken eltim benim evimin yarısının kendin olduğundan başlamış mal varlığı paylaşımına babmlar odur budur eşimin tarafına sıcak bakmaz hatta gelip gitmezler
Allah bundan sonra sorun vermesin inşallah, bebek mi istiyorsunuz. Allah yardımcı olsun hayırlısıyla olsun inşallah.

- - - Updated - - -

sende sorunmu oldu ayşe neden öyle yazdın

- - - Updated - - -

valla beceremiyorum sinir oluyorum
kaldı öyle

ben bakarım birazdan fırsat olursa.

Geri