Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

kelebekcim eşinin doğum günü pastasınımı eşine aldırdılar :S

e maşallah bişey demiyom yani

Ay pineeeee ne güzel hazırlamışsın kızının herseyini maşallah sanaaaa :)

kız cocukları gununu beklıyor genelde 39 hafta yada 40 haftayı buluyor erkek cocukları bıraz erken gelıyor nasıp pıne saglıkla olsun yakındır bebısını elıne alman:)

kelebekciğimm teşekkür ederiz teyzesi örgüleriizin bazıları başka yerde sığmadı o dolaba çok yaptı teyzeleri anneannesi annesi hepiiz ördük valla :) kayınvalidenide salla ben öyle yapıyorum az ve öz görüşüyorum oluyor bitiyor hiç takma arkadaşım kafana

pineee bu ne maşallah maşallah allah nazardan saklasın

sağlıklı günlerde giysin durucuk ayakkabılarını yerim ben

:) bende iyiki dolap yaptırıyorum yoksa az buz değiş yani o eşyalar nere sığcak

minik kuş

- - - Updated - - -

pine bende biberon felan bakım şeylerini almak istiyorum ama araştırmadım ne marka iyi sebamed felan gördüm ama biberonlar eczaneden mi oluyor

pineee bu ne maşallah maşallah allah nazardan saklasın

sağlıklı günlerde giysin durucuk ayakkabılarını yerim ben

:) bende iyiki dolap yaptırıyorum yoksa az buz değiş yani o eşyalar nere sığcak

minik kuş

- - - Updated - - -

pine bende biberon felan bakım şeylerini almak istiyorum ama araştırmadım ne marka iyi sebamed felan gördüm ama biberonlar eczaneden mi oluyor

tokalarını gördünmü sahil teyzesi aldı :) sağlıkla giysin inş. valla ben fazla hiç birşey almadım almayın zaten çok çabuk büyüyorlar kuzu şuan için en iyi biberon avent diyorlar biraz pahalı ama uzun süre kullanacaksın değer yani süt sağma makinasıda aldım ben avent 1 küçük biberon onun yanında veriyorlar 2 tanede 260ml aldım ben makinanın yanındaki 125 ml lik bi bak bakalım araştır pişik kremi sebamed aldım şampuan ıslak mendil unıbaby aldım kuzu bide bebe yağı aldım göğüs pedi ve kremi almayı unutma ei onuda lansınoh aldım kuzum

kelebekcim eşinin doğum günü pastasınımı eşine aldırdılar :S

e maşallah bişey demiyom yani

eft aynen oyle kafaa eşimin pastasını eşime aldırdılar hahaha

kelebekciğimm teşekkür ederiz teyzesi örgüleriizin bazıları başka yerde sığmadı o dolaba çok yaptı teyzeleri anneannesi annesi hepiiz ördük valla :) kayınvalidenide salla ben öyle yapıyorum az ve öz görüşüyorum oluyor bitiyor hiç takma arkadaşım kafana

güle güle kullansın hepsini pinecim saglıkla sıhhatle inşallh

ayy takmıyorum zatn alıştım aşırı pintiliklerine :)

- - - Updated - - -

kelebek pastanın yarısın pakert yapıp koyaydın evlerinde yerlerdi ben olsam yapardım hahaahh

heeeee :) hiç aklıma gelmedi komediler ya

Geri