Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

günaydın kızlarrrr
güzel bir hafta olsun hpimize su gibi geçsin

cmt geç çıktım 5 geçe evdeydim

sonra pazar tüm gün eelktrik yoktu çıktık az gezdik chıcco mu ne oraya baktım emzik felan oha dedim çok pahalı

annemelre gittik valla 4 de akşam 9 kadar oturdum kızçelerde bir saat odurdu birlikte döndük

günaydın hayrlı mutlu saglıklı sabahlar :)

neler yaptınız haftasonu tes doktora gıtmıssın cınsıyet bellı olmamıs bn cumartesı sabah erkenden anneme gıttım ordan gezmeye gectık aklımdaydn merakla beklıyordm sahılden haberını aldım sonra nete gıremeyınce ona msj attm cınsıyet bellı olmamıs ama bebısını gormussunzdr:)

:):9 Maşallah sahil iyi çalışıyo:) Evet canım erkek gibi diyelim dedi doktor ama sonra cinsiyetinden emin olamıyorum dedi en son. Kafam karıştı benimde:) Ben de kafayı merak ediyorum ona söylemişlerdir belki

günaydın kızlarrrr
güzel bir hafta olsun hpimize su gibi geçsin

cmt geç çıktım 5 geçe evdeydim

sonra pazar tüm gün eelktrik yoktu çıktık az gezdik chıcco mu ne oraya baktım emzik felan oha dedim çok pahalı

annemelre gittik valla 4 de akşam 9 kadar oturdum kızçelerde bir saat odurdu birlikte döndük

Ya sahil sen bana alınacaklar listesi yaparsın dimi:) Gerçi anneme güveniyorum bu konuda ama herşeyi de ona aldırmayız. Bebek arabası puset felan alırız biz nereye koyucazonları da ya biz zaten eve zor sığıyoruz:S

cinsiyet belli oldumu battaniyesi havlusu hastane çıkışı gibi olnarı alablirsin
ilk etapta sonra yavaş yavaş çıtçıtlı felan ben çok almıcam artık şimdi eşimn yemekkartından ıslak bez ve bebek bezi geçeceğiz en çok lazım olanlar

cinsiyet belli oldumu battaniyesi havlusu hastane çıkışı gibi olnarı alablirsin
ilk etapta sonra yavaş yavaş çıtçıtlı felan ben çok almıcam artık şimdi eşimn yemekkartından ıslak bez ve bebek bezi geçeceğiz en çok lazım olanlar

Tamam canım yollarsın listeyi. 3. hafta sonra çağırdı öğreniriz heralde cinsiyetini sonra zaten annem alışverişe koşar:) Bana bide hastane çantası içeriği lazm sahil kaçıncı ayda hazırlanıyor o

Geri