Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

kızlarrr hepinizin geçmiş anneler günü kutlu olsunnnn..

sahillll kızını çok merak ediyorum daha faceye filan bakamadım resmi varsada bu hafta içi bakarım inşallah..nasıl anne olmak duygularını bizede anlat vaktin çok oldukçaaa..senden önemli tiyolar bekliyoruz taze anneeee :)

tesss naber kuzuuu ne zamandır görüşemiyoruzzzz

nikiiii,,,pineeeee,,,kelebekkkkk sizler nasılsınız ne var ne yokkk..

ben acayip sırt ağrısı çekiyorum kızlar vallahi dayanılır gibi değil..2 ay kaldı Allah hayırlısıyla bitirmeyi nasip etsin inşallah
kafa doğum günün mü şekercim doğum günün kutlu olsun. Evet epeydir konuşamadık gayet iyiyiz biz şükürler olsun. Sırt ağrılarım başlamadı daha ama başlar yakındır. Hala kimse benim hamiş olduğumu anlamyo ve söylyince de inanmıyo:S
Kızlar anneler gününüz kutlu olsun.

kızlar bugün iki haftalık olduk çok şükür bebek psikolojiine kendinizi ayarlayın ben biraz geç adepte oldum vede anneniz yakınınız olması çok faydalı meme kremlerini pişik kremlerini mutlaka alın humana süt getiren çay benim sütüm hemen gelmedi sezeryan olduuğm için mama vermek zorunda kaldık sarılık olmasın diye

hastaneye çorap yelek hırka mutlaka koyun lahusa dedikleri bu olsa gerek üşüyorsunuz
evde komposto bulundurun muhakkak bu arada gelen giden çok oluyor yattıığmm yerden yetişmeye çalışıyorum :) huyum kurusun detaycılık bu olsa gerek

bugün pjamalarımı çıakrdım eşofmanlarımı giydim hafta başıda yatağımı kaldırcam
durup durup ağlamalarım oluştu psikolojik hormonol :) başınıza gelirse gayet normal

ekşi şeyler yemeyin doğumdan önce ve sonrası

hasta bezi ve ped bol miktarda stoklayın

yaza geliyor ama bebeğe penye yelek ağız bezi mamalık bunlar kustuğu için bir kaç paket alın

vede pazenden battaniye bayağı lazım oluyor ben iki tane almıştım yetmiyor bile

kafa sırt ağrısı olur akşamları yürü bol bol

karnın ilerledikçe sırta vurur ağrısı az kaldı sabredin inşallah allah bir avazda kurtarsın kolaylıklar sağlasın

çok şükür allaha atlattım bu halimize bu günümüze

- - - Updated - - -

kandiliniz mübarek olsun çok çok dua edin

- - - Updated - - -

pinecim sanada tşk canım aklıma takıldıkça aradım seni tecrübeli olarak :)

dün gece ilk kez tek kaldık tedirgindim ama çok şükür kızım üzmedi beni uyumak istemedim ağlar duyamam haamilelik sürecinde çok uykusuz kaldığım için vucut uykuya hasret kalmış yastığa kafamı koyar koymaz derin uykulara dalıyorum

Geri