Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

kızlar bende dün eltimdeydim kuru etli kuru fasülye yapmıştı birde pilav ve turşu muhteşemdi. çatlayana kadar yedik. sonra eltimin oğlubizimle gelmek istedi onu aldık evimize getridik. bir saat kaldı oynadık çok güzeldi ya. berk için aldığım oyuncakları verdim oynadık. altınıd eğiştirdim. küçük prova yaptık yani :bebeğim:

geçmiş olsun melek
üzüldüm ya büyük inssnalr katlanamıyor çocuklar içide çok zor

hoşgeldin ablasının çikleti. avatarın pek bi hoşmuş. nereden avatar yüklüyoz balım anlatır mısın

ALLAHIN gücüne gitmesin kızlar ama son 1 aydır ablam düşük tehlikesi gecirdi kardeşim dedigim çok sevdgımı arkd.bebegını düşürdü trafkz kazsnda arkd.kaybettim babam astım hastalıgı cıktı smdıde bu zehırlenme olayı yanı anlıycanson 1 aydır okadr üstüste geldıkı bnmde bu yüzden cok saglıklıoldugum soylenemez

kelebek bildimm seni. kuzum ne çok sağlık problemi oluyor ailenizde. çok geçmiş olsun..

kızlar uzaktan gelen kızçenin çocuk bakıcısı izne çıkmış. bizim kızçede iznini 1 hafta daha uzattı. bu cumartesi gidiyordu. haftaya perşembe gitcek. büyük kızçe ise bu akşam yolcu.

yazışmalaradan anlaşılıyor burda kendımı sıze rahatca anlatıyorum bırde paylasabılyıroum sıkıntılarımı

Geri