Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Canım sizlerle beraber olmak çok güzel ama evde de durmak istemiyorum, çok hantallaşıyorum, bu şekilde hem yürüyüş yapıyorum hemde sosyalleşiyorum. Önümüzdeki hafta full doluyum, bu sene böyle geçsinde seneye nasıl olsa eve kapalı kalıcaz.
Artık oğluşumla eşlik ederiz size :))
oğlunuda senide her zaman bekleriz canım daha iyi gez dolaş hava al sen çok fazla pc başında durma iyi değil zaten ben hamiş olursam mecbur hep pc başında olacağım sen mecur değilsin tadını çıkar temiz hava al

olabilir canım yoksa ayrıntıyı görürdüm..anam ikranurun ki 9muş..kendimin ki olarak görmüşüm:haha:

ay ne güzel mutluluklar canımm..

canım ben yeni kürtaj oldum malesef ki..şubatta hamiş olmuştum.8 haftalıkken gittiğimde 6 haftalık gözüktügünü,gelişmedigini,sağlıksız oldugunu söylediler.kalbide atmadı alındı..mart ayında canım..şimdilik birşey yok anlıcan..

sen böyle yazınca kız bebek istediğime utandım ya sağlıkla dünyaya gelsin de cinsiyeti önemli değil aslında ama bana sorsan kız oldun mavi gözlü sarı saçlı olsun diye liste çıkarırım:S

sende malsın deseydin yok yere olup olmadık şeylerle emin olmadan bilmeden nasıl bu kadar emin konuşabiliyor bu insanlar hayret doğrusu eskiden sezeryan mı varmış bende normal istiyorum ama bebeğimin sağlığı için illa sezeryan olması gerekiyorda oda olur önemli olan bebişin dünyaya gelmesi dimi canım

Evet haklısın, bir hemşire arkadaşta zayıflar daha iyi doğum yapıyor dedi biraz rahatladım.
Ama kadın o kadar emindiki canımı sıktı bir anda, sonuçta normal istiyorum ama bebek için problem teşkil edecekse tabi sezeryan olur. Allah'tan bina muhabbetim pek fazla değil, haftada bir toplanıyolar konuda hep doğum yada benim karnım...

Evet haklısın, bir hemşire arkadaşta zayıflar daha iyi doğum yapıyor dedi biraz rahatladım.
Ama kadın o kadar emindiki canımı sıktı bir anda, sonuçta normal istiyorum ama bebek için problem teşkil edecekse tabi sezeryan olur. Allah'tan bina muhabbetim pek fazla değil, haftada bir toplanıyolar konuda hep doğum yada benim karnım...

sen ona bakma canım Allah'ın uygun gördüğü olur bebiş ve senin için en hayırlısı ne ise öyle olsun inşallah

ben hamiş olmadan önce secenkler düşünüyordum senin gibi ama hamiş olunca sağlıklı olsun düşüncesi oluyor insanda..

oğlunuda senide her zaman bekleriz canım daha iyi gez dolaş hava al sen çok fazla pc başında durma iyi değil zaten ben hamiş olursam mecbur hep pc başında olacağım sen mecur değilsin tadını çıkar temiz hava al

Zaten ortam olmasa burada kafayı yerim ben yaa, insan çalışmaya alışınca evde duramıyor gerçekten.

sen böyle yazınca kız bebek istediğime utandım ya sağlıkla dünyaya gelsin de cinsiyeti önemli değil aslında ama bana sorsan kız oldun mavi gözlü sarı saçlı olsun diye liste çıkarırım:S

Ay canım geçen bir abla kızını nasıl dünyaya getirdiğini anlattı.
Kızı tüp bebekle olmuş ve doğumda oğlunu kaybetmiş, hem anlattı hem ağladı, tüylerim diken diken oldu dinlerken.
O günden bu yana hep sağlıklı olsun istiyorum.
Söylediği şu cümle içime işledi resmen; Sizin için bebek muhabbeti o kadar basitki, korunmayı bırakırım olur diyorsunuz. Ama ben bebek düşünmeye başlayınca bir yığın hazırık yapıp bir yığın acı çekiyorum. Onun için lütfen benim yanımda çocuk istemiyorum, yada çocuğumdan şikayetçiyim demeyin :((

şoklardayım kız aaaa:))) evet vardı iüyeliğimi iptal ettirdim dün..hoşbuldum canım

nikimi niye aynı yazdım diye düşünüp duruyordum bende.sen kimlerdensin şekerim..vay be ...nasıl bilen var beni.:oppucuk:

Evvet tam üstüne basmışım.
Bu bebek muhabbetini hatırlıyorum sanki, çünkü bir arkadaş daha bebeğini kaybetmişti, nick söylemiyim şimdi.
Zannedersem konu bile açmıştın.
Neyse kapayalım eski defterleri :))
Bencede değiş nickini...

Geri