gebe
  1. lilo123

lilo123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

siyah mat oje arıyorum

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında lilo123 tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar french oje yapmak istiyorum bu yüzden siyah mat ojeye ihtiyacım var fakat her yerde bulunabiliyormu tuafiyelerde felan markasınıda yazarsanız sevinirim :tik::hıms:

2. lilo123

lilo123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Siyah mat oje sürmek zordur çünkü hemen kurur ve dalga dalga bir görünüm verir. Onun yerine matlaştırıcı sürebilirsin. Clarie's ve Rimmel London markalarının matlaştırıcıları var. (Clarie's'in Cevahir'de mağazası var ama Rimmel nerede satılır bilemiyorum. )Onlardan bir tane alıp her renk ojenin üstüne sürebilirsin.Ama illa mat oje alacağım diyorsan Gabrini markasını deneyebilirsin :tik:

4. lilo123

lilo123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler yardım ettiğiniz için fıldır fıldır arıyordum :deli: :D

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

siyah mat oje arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ojede Yeni Trend Siyah Boncuklu Tırnaklar

Ojede Yeni Trend Siyah Boncuklu Tırnaklar

trend oje 2011 2011 trend ojeler ojede son oje, oje renkleri, 2011 oje renkleri, siyah oje, siyah boncuklu oje, oje modası, oje markaları, Ojede yeni trend siyah boncuklu tırnaklar kızlar...Işıltılı ve pırıltılı kıyafetlerinizi tamamlamak için tırnaklarınızı siyah boncuklarla tamamlayabilirsiniz... Bu harika oje uygulamasını evinizde deneyin. 1. adım: İki kat siyah oje uygulayın....
  2. oje

oje

rüyada oje görmek.Rüyada oje gören kimsenin, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu tutkunun, çevresince hoş karşılanmadığı anlamındadır. Rüyada oje görmek, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu düşkünlüğün etrafındakilerce kötü karşılandığını işaret eder. Rüyada oje görmek, süs ve fantazi ile yorumlanir. Rüyanizda parmaklariniza oje sürdügünüzü görmek, gösterise çok merakli bir kimse...
  3. Tırnaklarda Süet- Mat Oje 2013 Modası Geliyor !

Tırnaklarda Süet- Mat Oje 2013 Modası Geliyor !

mat oje mat ojeler Sevgili melekler, sonbara girmemize günler kala modacılar da 2013 modası hakkında afikir vermeye defileler düzenlemeye devam ediyorlar. Defilelerden anladığımız kadarıyla 2013 tırnak modasına mat ojeler damgasını vuracak. Ellerde süet etkisi veren mat oje modasıyla ilgili sizlere verebileceğimiz bilgiler şöyle.. Kömür gibi tırnaklar Siyah oje sevenler, bu parlak...
  4. Mat Oje Evde Nasıl Yapılır?

Mat Oje Evde Nasıl Yapılır?

mat oje, mat oje yapımı, mat oje yapmak için Sevgili melekler, özellikle yaz aylarında rengarenk ojeler hayli yaygın olarak kullanılıyor. Tırnak süslemelerinde sezonun trendlerinden biri de mat ojeler. Eğer siz de bu ojelerden satın almayı düşünüyorsanız, size tarif edeceğimiz yöntemle yeni bir oje satın almadan sevdiğiniz herhangi bir ojenizi mat oje haline getirebileceksiniz. Nasıl mı? :)...
  5. siyah beyaz mutfak modelleri arıyorum

siyah beyaz mutfak modelleri arıyorum

selamlar yeni mutfak yaptırıyoruz renk olarak eşiminde çok hoşuna giden bir renk olan siyah beyaz bir mutfak düşünüyoruz. Bana modern siyah beyaz mutfak modeli önerilerinde bulunabilirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş